Szybkie montowanie budynków

Kabiny z bloków kontenerów są aktywnie wykorzystywane na nowoczesnym rynku budowlanym. Popularność tych konstrukcji można wyjaśnić poprzez dostępność, komfort, a także mobilność i odporność na obciążenia mechaniczne różnego rodzaju. Jeśli to konieczne, moduł może być gromadzone i zdemontowane wielokrotnie do transportu z jednego miejsca do drugiego. W tym przypadku jakość i niezawodność projektu pozostają na tyle wysokie.

Szybkie montowanie budynków

Zastosowanie szybko zamontowanych budynków

Sfera zastosowania tego typu konstrukcji stale się poszerza. Budynki ruchome są często używane na działkach lądowych. Kompaktowe przyczepy kempingowe dla domków letniskowych można nabyć po okazyjnej cenie. Ponadto, wzory produkowane w firmie Modulex, wykorzystywane jako obiekty handlowe, jak również roli biura, miejsca do przechowywania. Korzystanie z szafki, można wyposażyć w ciepłym, wygodnym stanowisku ochrony. Istnieją przypadki, gdy bloki ustawione na 2,3 piętra do otwarcia hoteli, schronisk lub domów.

Blok handlowy lub sanitarny kontenera różni się wygodą transportu, a także prostotą montażu. Dzięki temu, w ciągu kilku godzin w wybranym miejscu eksperci postawią ruchome Biuro, rzędy handlowe lub ruchomą stację zasilania. Uniwersalność jest główną zaletą tych wzorów. Nowoczesne technologie pozwalają stworzyć dowolny obiekt ze zwykłych kabin. Wewnętrzne i zewnętrzne wykończenie bloków odbywa się w warunkach fabrycznych.

Szybkie montowanie budynków

Zalety budynków modułowych

Mieszkalnych modułowych domów, jak również wzory wykorzystywane do celów komercyjnych, połączyć następujące pozytywne cechy:

  • Mobilności
  • wydajność erekcji;
  • Atrakcyjne koszty;
  • możliwość wielokrotnego użycia.

W zależności od wielkości, domek lub duże dwupiętrowe biuro może być wzniesiony na modularnej podstawie na kilka dni lub tygodni. Rozmiary pojemników pozwalają na przeprowadzenie transportu kabin w gotowym rodzaju. Jeżeli planowana jest budowa dużego obiektu, specjaliści demontują konstrukcje i transportują wszystkie niezbędne elementy. Projekty budowlane zapewniają dowolną konfigurację dowolnej liczby kontenerów bloków. Z tych konstrukcji można tworzyć budynki o powierzchni do trzech kondygnacji. obiekty mogą zawierać pomieszczenia o różnym przeznaczeniu: biura, pomieszczenia wypoczynkowe, jednostki sanitarne, pomieszczenia gospodarstwa domowego.

Szybkie montowanie budynków

Budynki firmy Modulex

Szybko montowane budynki firmy Modulex pozwalają na pracę w różnych warunkach klimatycznych. Proponowane wzory są zgodne ze wszystkimi przepisami sanitarnymi i przeciwpożarowymi. Budynki są wyposażone w systemy wentylacyjne i grzewcze. W pomieszczeniach można zorganizować sprzęt elektryczny, a także różne Wyroby sanitarne. Korzystne dla klienta jest zakup bloku kontenerowego na Ukrainie, jeśli nie można przeprowadzić budowy kapitału z powodu braku środków finansowych. Budynki modułowe-jest to świetna alternatywa dla aranżacji niedrogich powierzchni biurowych, niedrogich urządzeń administracyjnych, wygodnej obudowy.

Поделиться статьей