Co to jest paszport budowlany?

Podstawowe informacje

Budowa powinna rozpocząć się nie tylko z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji, ale także z wyjaśnieniami opinii publicznej. Ludzie mają prawo wiedzieć, co jest wzniesiony na działce ziemi. Mogą to zrobić, jeśli spojrzeć na paszport obiektu. Praktycznie wszyscy widzieli, przechodząc przez budowane i ogrodzone terytorium. Należy pamiętać, że jest to oficjalny obiekt, więc powinny być tylko wiarygodne dane.

Jakie informacje powinny być zawarte w paszporcie budynku?

Pierwszym krokiem jest określenie opisu obiektu. Musi być jego nazwa, numer, poziom, dostępność parking, garaże, parking, przeznaczenia, itp. Klient, kontrahent, organizacja projektu jest już wskazany. Po terminach pasują do konstrukcji. Będzie można uzyskać podstawowe informacje o obiekcie bez żadnych problemów.

Budowa paszportu

Zazwyczaj programista instaluje specjalne tarcze na ogrodzeniu. Tak, aby były widoczne z daleka. Ale czasami nie da się zrobić, więc specjalny banner jest rozciągnięty, co nie jest całkiem legalne. Dla deweloperów korzystnie jest powiesić na widocznym miejscu Passport obiektu. To nie tylko zapobiega różne problemy z właściwymi organami, ale także służy jako rodzaj reklamy. Jest możliwe, że ktoś szuka po apartamencie w nowym budynku. I wtedy będzie okazja do zakupu tanich mieszkań na etapie budowy.

Dlatego paszport obiektu znajduje się w widocznym miejscu. Oferta może być zainteresowana nie tylko kupującymi, ale również najemcami, przyszłymi klientami. Więc Ty decydujesz kilka pytań na raz.

Jakie są wymagania dotyczące tarczy?

Wcześniej nauczyłeś się, co powinno być zawartość paszportu obiektu. Co do charakterystyki technicznej, wszystkie z nich są wymienione w KMU z 13.04.2011 № 466. Według tego normatywnego, Długość tarczy nie może przekraczać 1,5 metrów. Jego szerokość powinna być nie więcej niż metr. I to wymaganie jest zrozumiałe, ponieważ zbyt duże tarcze zostaną docenione jako reklama jawna.

Co do materiałów produkcji, możliwe jest użycie stali ocynkowanej, PVC-tworzywa sztucznego, węglanu komórkowego, które będą odporne na złe warunki pogodowe. Aby wzmocnić konstrukcję, należy użyć standardowej ramy, której rozmiar wynosi 20×20 lub 20×40 mm. Ponadto, można użyć banner winylu, tutaj jest używany Solventnaya drukowania. Takie banery są również podzielone na kategorie. Wszystko zależy od tego, jak wiele stron powinno być wykorzystywanych do stosowania informacji, czy światło jest stosowane. Można przyjrzeć się bliżej następującym czynnościom:

  1. Frontlit.
  2. Podświetlany.
  3. Siatka siatkowa.
  4. Blackout.

Let's Podsumowując, jakie wymagania są nałożone na tarcze. Są to ograniczenia dotyczące wielkości i materiałów produkcji. Trzeba będzie również bezpiecznie zabezpieczyć wszystko, aby nie martwić się silnym wiatrem. Dzisiaj, nie ma problemu w osłony jakości wiszące. Jeśli nie znasz wszystkich tych technologii, skontaktuj się z wiarygodnym producentem. Ten, kto będzie w stanie spełnić swoje zamówienie na najwyższym poziomie nie weźmie dużą sumę pieniędzy na jego spełnienie.

Поделиться статьей