Projektowanie domów kontenerowych

 

Dom modułowy mieszkaniowyJaki obraz pojawia się w głowie zwykłej osoby, kiedy słyszy frazę "Dom kontenera"? Zapach ryb, słonej wody morskiej, tankowce, ładowane z ropy naftowej i innych dobrych… Wszystko, ale na pewno nie przytulne mieszkanie.

Nie ograniczaj się

Kompetentnie dobrane umeblowanie wraz z możliwościami bloku-modułowy budynek daje możliwość przekształcenia zwykłego domu kontener w niczym-choć w tradycyjnym rustykalnym domu, choć w futurystycznym domku. Wszystko jest ograniczone tylko przez Twoją wyobraźnię! Nie więcej granic!

Również Technologia budowy kontenerów pozwala na dostarczenie w każdej chwili, na przykład w kilka lat po rozpoczęciu eksploatacji (w przypadku ograniczonego finansowania). W tym samym czasie do realizacji marzeń wnętrza i na zewnątrz będzie całkiem przyzwoity, tylko bez fanaberii.

Wzorce TearBudynek drzewa Joshua Scott Perry

Nic nie stoi na przeszkodzie w wykonaniu prac wykańczających w ogóle, zachowując autentyczny industrialny styl domu modułowego. Przekształcić swój dom w stylu Loft nie tylko od wewnątrz, ale także z zewnątrz! Takie rozwiązania projektowe są dziś wysokie zapotrzebowanie.

Domy letnie zbudowane na technologii kontenerowej zyskują popularność nie gorzej niż duże budynki.

Plus projekt przejawia się również w tym, że w przypadku użytkowania sezonowego pojemnik ma dodatkową ochronę przed nielegalną penetracją: istnieje rodzaj konstrukcji ze składaną ścianą, która odgrywa rolę specyficznych okiennic. Takie okiennice mogą ukrywać pełnowymiarowe Panele szklane lub zwykły mur z drzwiami i oknami. Składany bok pojemnika może służyć jako taras, a przesuwne zamkną miejsce odpoczynku od ciekawskich spojrzenia.

W kierunku nowegoDomek letniskowy z modułami

Wbrew powszechnemu przekonaniu, że budynek kontenera nie może być porównany z pełnoprawnym domu w zaciszu zamieszkałych, bloki modułowe konstrukcje zyskują coraz większą popularność jako stałe mieszkanie. W krajach rozwiniętych coraz częściej takie budynki o najróżniejszych formach i wzorach można oglądać na działkach krajowych. Co do zasady, konstrukcje te są używane w roli dużych pomieszczeń, a ich przygotowanie do użytku całorocznego ogranicza się do izolacji termicznej ścian zewnętrznych.

My, firma Modulex, staramy się wyeliminować stereotyp "kontener House-tymczasowy dom". Możliwości bloku-modułowa konstrukcja są znacznie szersze! Pozwalają one na szybkie i odpowiednie pieniądze, aby zapewnić praktyczną i ciepłą obudowę, która, ze względu na cechy projektu, daje miejsce na lot projektanta myśli i dokładnie dokonać mijania zevak podziwiać widok domu.

Поделиться статьей