Domy kontenerowe-alternatywa dla konwencjonalnej konstrukcji

Popyt na domy z kontenerów pojawił się stosunkowo niedawno. Jest to szybka, prosta i przystępna cenowo opcja dla wielu klientów. Praktyka pokazuje, że klasyczne domy wzniesione z cegły, belki, stają się mniej zażądał. Jest to szczególnie w przypadku, gdy klient zaplanował budowę tymczasowych mieszkań na terenie mieszkalnym lub budowlanych. Budowa obudowy z kontenerów blokowych wymaga znacznie mniej pieniędzy. Jednak nie są to wszystkie zalety. Następnie zostaną uznane za pozostałe zalety domów kontenerów.

Dom kontenerów

Dlaczego warto wybrać domy z pojemników

Do wyboru domu z kontenerów zaleca się następujące powody:

  • Budynki tego typu są trwałe;
  • W przypadku tych wzorów nie jest wymagana żadna kosztowna Fundacja;
  • Budowa domów z kontenerów otwiera wielkie możliwości architektoniczne;
  • Na właściwe ocieplenie siedliska mogą być eksploatowane nawet zimą porze roku;
  • Taki dom może być zdemontowany i szybko transportowane do innej działce.

Kolejnym niezaprzeczalnym plusem tych budynków jest możliwość budowy jednego lub dwóch pomieszczeń po ukończeniu budowy stolicy. Materiały do zakupu domu z pojemników są dostępne. W związku z tym nie pojawiają się problemy finansowe z erekcją budynku. Nowoczesne technologie pozwalają na izolację domu bez uciekania się do rozszerzenia dodatkowej warstwy (do 55 SM). Oszczędność energii wynosi nawet 97%. W związku z tym, aby zorganizować wygodne życie będzie potrzebował tylko energii elektrycznej.

Dom kontenerów

Główne powody, dla których warto wybrać modułowe domy

Obecnie modułowa konstrukcja jest bardzo powszechna. Każdy kontener mieszkalny używany do wyposażenia wnętrz spełnia najwyższe standardy jakości. Producent wzorów posiada wszystkie niezbędne licencje zgodne z międzynarodowymi standardami. W zależności od osobistych preferencji, możliwości finansowych, możliwe jest, aby wznieść jeden-piętrowy dom. Może być budowany na modelu lub na pojedynczym projekcie. Jest to możliwe ze względu na obecność własnej produkcji.

Blok-pojemniki mają niezawodny, bardzo silny szkielet. Całkowita trwałość eksploatacyjna konstrukcji wynosi nie mniej niż 50 lat. Mimo to, moduły wytrzymują wiele cykli montażu (bez narażania niezawodności). Komfort, wysoka funkcjonalność-są to ważne parametry, które są prezentowane na wysokim poziomie. Domy mobilne według tych kryteriów są prawie jak nowoczesne budynki kapitałowe. Ten typ mieszkania nadaje się do wygodnego życia w letnie upały, jak również zimą Mroźna Pogoda.

Dom kontenerów

Wykończenie

Jeśli chodzi o wykończenie domu z pojemnika, to może być inny-to wszystko zależy od stylu architektury, że właściciel witryny wybrał. Dość często w takich przypadkach stosuje się tynki dekoracyjne lub naturalne drewno. Inną powszechną opcją jest izolacja pojemnika od wewnątrz. Poza powierzchnią pokryta jest farbą antykorozyjną dla zwiększenia atrakcyjności i trwałości.

Поделиться статьей