Domki letniskowe

Domki letniskowe
Domki letniskowe pod klucz
  • Produkcja do 30 dni, montaż w ciągu 2 tygodni
  • Wysoka jakość w cenie niższej niż europejskie odpowiedniki
  • Długoterminowa eksploatacja i możliwość dalszej technicznej obsługi
Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia

Domki letniskowe modułowe

Wszechobecna urbanizacja spowodowała, że większość ludzi żyje w miastach. Pozostajemy jednak częścią natury, więc prawie każdy z nas marzy o przytulnym domku letniskowym, w którym można ukryć się przed zgiełkiem miasta, naprawdę się zrelaksować, zapominając o problemach i zmartwieniach. Modulex daje Ci taką możliwość – produkujemy modułowe domy letniskowe, które są doskonałą alternatywą dla zwykłych budynków, ponieważ są budowane znacznie szybciej i są o wiele tańsze, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze bez utraty komfortu!

Domki letniskowe modułowe: budowa pod klucz

Podczas budowy zwykłego domu musisz podjąć ogromny wysiłek, aby zorganizować i zaplanować pracę lub poszukać kompetentnego specjalisty. Oferujemy letniskowe domki modułowe pod klucz, wyposażone od A do Z. Nie musisz się o nic martwić – po prostu złóż zamówienie, a wkrótce dostaniesz gotowy domek swoich marzeń.

Produkcja domu w fabryce zajmuje średnio około miesiąca, instalacja – do dwóch tygodni. W rezultacie otrzymujesz domek letniskowy gotowy do użycia. Zapewnimy niezbędną komunikację inżynieryjną, a w razie potrzeby również stoły, krzesła, sprzęt kuchenny itp. Twój domek będzie długowieczny i odporny na wstrząsy sejsmiczne.

Nasze domki letniskowe są całoroczne – moduł jest całkowicie uszczelniony i izolowany, możemy też zapełnić ogrzewanie (grubość izolacji może się różnić, w zależności od przeznaczenia: od 50 do 100 mm).

Zalety domków letniskowych od firmy Modulex

Konstrukcje Modulex mają przewagę nie tylko nad klasyczną budową, ale także nad innymi producentami modułowych domków letniskowych – dlatego z nami współpracują takie firmy jak Interpipe, DTEK, Metinvest, CAPAROL, Leader Electric oraz wiele innych.

Oto główne zalety:

  • Mobilność. Moduły są przeznaczone do wielokrotnego montażu i demontażu, dzięki czemu można łatwo przetransportować je w nowe miejsce bez utraty jakości, nie używając specjalnego sprzętu.
  • Rozsądne ceny. Ze względu na lokalizację fabryki na Ukrainie produkcja jest dla nas tańsza, co oznacza, że możemy sobie pozwolić na sprzedaż tańszych domków letniskowych niż konkurenci.
  • Szybkość budowy. Cechy konstrukcyjne i zespół doświadczonych specjalistów prowadzi do tego, że montaż jest dosłownie błyskawiczny (obejrzyj wideo na stronie).
  • Minimalne wymagania dla placu budowy. To może być betonowy fundament z bloków, podłoże asfaltowe lub ocynkowane pale śrubowe.
  • Szybka i łatwa dostawa. Możemy z łatwością dostarczyć zamówienie naszym własnym samochodem ciężarowym, ponieważ moduły w formie zdemontowanej są bardzo kompaktowe. Oznacza to również, że nie są wymagane żadne specjalne zezwolenia na transport.
  • Ekologiczność. Technologia jest przyjazna środowisku naturalnemu. Budowa odbywa się głównie w fabrycznych warunkach, bez przestojów i nie zależy od warunków pogodowych, a sam proces budowy nie zmąci spokoju twoich sąsiadów. Niższe będą również procent zanieczyszczenia powietrza (ilość wytwarzanego pyłu i brudu) oraz ilość odpadów budowlanych.
  • Trwała eksploatacja. Gwarancja na produkty modułowe wynosi 20 lat (konkurencja nie oferuje jej wcale lub jedynie na kilka lat).

Nowoczesne domki letniskowe modułowe: koszt, ceny

Ceny na budowę domków letniskowych zależą od wielu czynników (na przykład wymiarów, wyposażenia), minimalnie wynosząc od 350 USD/m2. Tak niski koszt wynika z faktu, że wytwarzamy nasze produkty na Ukrainie, mimo to one zachowują europejska jakość zgodnie z międzynarodowymi standardami, co udowadnia certyfikat ISO 900.

Minimalna cena nowoczesnego domku letniskowego modułowej konstrukcji obejmuje metalowe wykończenie na zewnątrz, wykończenie wewnętrzne z płyty wiórowej i wbudowaną instalację elektryczną.

Projektowanie, obliczenie, a także wyjazd konsultanta na miejsce budowy dostajesz całkiem bezpłatnie!

Dostawa i montaż

Producent Modulex dostarcza domki letniskowe do Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Poznania, Gdańska, Lublina oraz innych miast Polski.

Zainstalowanie kontenera nie wymaga sprzętu budowlanego i specjalnego wyposażenia. Wystarczy tylko dźwigu i dwóch robotników. Kontenery modułowe są usuwane z maszyny za pomocą specjalnego manipulatora dźwigowego i natychmiast montowane. Wewnątrz paneli ściennych zapewnione jest okablowanie elektryczne. Na życzenie domek może być wyposażony w system wentylacji i klimatyzacji, a także w instalacje grzewcze, wodociągowe, kanalizacyjne, przeciwpożarowe itp.Warunki produkcji i dostawy określamy w umowie po dokonaniu zaliczki.

Skontaktuj się z nami – uprzejmi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje zapytania!

Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia