Domki letniskowe

Domki letniskowe
Domki letniskowe pod klucz
 • Produkcja do 30 dni, montaż w ciągu 2 tygodni
 • Wysoka jakość w cenie niższej niż europejskie odpowiedniki
 • Długoterminowa eksploatacja i możliwość dalszej technicznej obsługi
Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia

Domki letniskowe modułowe

Powszechna urbanizacja spowodowała, że większość ludzi na dzień dzisiejszy mieszkają w miastach. Jednak prawie każdy chciałbym zostać częścią natury i marzy o przytulnym domku letniskowym w którym można ukryć się przed zgiełkiem miasta, naprawdę się zrelaksować, zapominając o problemach i zmartwieniach. Modulex daje państwu taką możliwość – produkujemy modułowe domy letniskowe, które są doskonałą alternatywą dla zwykłych budynków, ponieważ są budowane znacznie szybciej i są o wiele tańsze, za pomocą czego oszczędzasz czas i pieniądze i otrzymasz dodatkowy komfort!

Domki letniskowe modułowe: budowa pod klucz

Podczas budowy zwykłego domu musisz podjąć ogromny wysiłek, aby zorganizować i zaplanować pracę lub poszukać kompetentnego specjalisty. Oferujemy letniskowe domki modułowe pod klucz, w pełni wyposażone. Nie musi państwo o nic się martwić – po prostu złóż zamówienie, a wkrótce dostaniesz gotowy domek ze swoich marzeń.

Produkcja domu w fabryce zajmuje średnio około miesiąca, montaż – do dwóch tygodni. W rezultacie otrzymujesz domek letniskowy gotowy do zamieszkania. Zapewnimy niezbędną komunikację inżynieryjną, a w razie potrzeby również dodatkowe wyposażenie (w tym stoły, krzesła, sprzęt kuchenny itp). Twój domek będzie długowieczny i odporny na wpływ atmosferyczny.

Nasze domki letniskowe są całoroczne – moduł jest całkowicie uszczelniony i izolowany(grubość izolacji może się różnić, w zależności od przeznaczenia: od 50 do 150 mm). Możemy też zapewnić ogrzewanie za pomocą konwektorów elektrycznych.

Zalety domków letniskowych od firmy Modulex

Konstrukcje Modulex mają przewagę nie tylko nad budową tradycyjną, ale także nad innymi producentami modułowych domków letniskowych – dlatego z nami współpracują takie firmy jak Mercedes, Interpipe, DTEK, Metinvest, CAPAROL, Leader Electric oraz wiele innych.

Nasze korzyści:

 • Mobilność. Moduły są przeznaczone do wielokrotnego montażu i demontażu, dzięki czemu są łatwo przetransportowane w nowe miejsce bez utraty jakości, nie używając specjalnego sprzętu.
 • Atrakcyjne ceny. Ze względu na lokalizację fabryki na Ukrainie produkcja jest dla nas tańsza, co oznacza, że nawet przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości możemy sobie pozwolić na sprzedaż tańszych domków letniskowych niż konkurenci.
 • Szybkość budowy. Cechy konstrukcyjne i zespół doświadczonych specjalistów prowadzi do tego, że montaż jest szybki i profesjonalny (obejrzyj wideo na stronie).
 • Minimalne wymagania fundamentowe. To może być betonowy fundament z bloków, podłoże asfaltowe lub ocynkowane pale śrubowe.
 • Szybka dostawa. Możemy z łatwością dostarczyć zamówienie naszą własną ciężarówką, ponieważ moduły w formie zdemontowanej są bardzo kompaktowe. Oznacza to również, że nie są wymagane żadne specjalne zezwolenia na transport.
 • Ekologiczność. Technologia nie szkodzi środowisku. Budowa odbywa się głównie w fabrycznych warunkach, bez przestojów i nie zależy od warunków pogodowych, a sam proces budowy nie zmąci spokoju państwa sąsiadów. Również porównując z budową tradycyjną niższy będzie procent zanieczyszczenia powietrza (ilość wytwarzanego pyłu i brudu) oraz ilość odpadów budowlanych.
 • Trwała eksploatacja. Gwarancja na produkty modułowe wynosi do 20 lat
  (podczas gdy inni producenci nie zapewniają gwarancji albo zapewniają tylko przez kilka lat).

Nowoczesne domki letniskowe modułowe: koszt, ceny

Ceny na budowę domków letniskowych zależą od wielu czynników (na przykład wymiarów, wyposażenia), minimalnie wynosząc od 450 USD/m2. Tak niski koszt wynika z faktu, że wytwarzamy nasze produkty na Ukrainie, mimo to zachowując europejska jakość zgodnie z międzynarodowymi standardami, co udowadnia certyfikat ISO 9001.

Minimalna cena nowoczesnego domku letniskowego modułowej konstrukcji obejmuje wykończenie na strony zewnętrznej i wewnętrznej z płyty wiórowej, izolację i instalację elektryczną.

Projektowanie, obliczenie, a także konsultację dostają państwo całkiem bezpłatnie!

Dostawa i montaż

Producent Modulex dostarcza domki letniskowe do Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Poznania, Gdańska, Lublina oraz innych miast Polski.

Montaż kontenera nie wymaga sprzętu budowlanego i specjalnego wyposażenia. Wystarczy tylko dźwigu i dwóch pracowników. Kontenery modułowe są łatwo usuwane z ciężarówki za pomocą specjalnego manipulatora dźwigowego i natychmiast montowane. Wewnątrz paneli ściennych zapewnione jest okablowanie elektryczne. Na życzenie domek może być wyposażony w system wentylacji, ogrzewania, klimatyzacji, a także w instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, przeciwpożarowe itp.Warunki produkcji i dostawy określamy w umowie po dokonaniu zaliczki.

Skontaktuj się z nami – uprzejmi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa zapytania!

Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)