Etapy budowy domu z bloków kontenerowych

Obecnie budynki mieszkalne z bloku kontenerów są instalowane na obszarach letnich, na placach budowy i innych obiektach. Klienci wybierają je z różnych powodów. Po pierwsze, takie Zakwaterowanie jest dostępne. Po drugie, wyróżnia się pozytywną charakterystyką wyników. Produkcja kontenerów blokowych to skomplikowany proces, który odbywa się w pewnej kolejności. Następnie weźmiemy pod uwagę etapy budowy domów z bloków kontenerów.
Dom kontenerów blokowych

Tworzenie konstrukcji modułowej

Dom modułowy mieszkalnych może być używany jako tymczasowy lub stały mieszkania. Produkcja takich konstrukcji rozpoczyna się od określenia rozmiarów, konstrukcji, cech kanalizacji, systemów wentylacyjnych i grzewczych. Liczba okien, położenie drzwi jest również wskazany w procesie projektowania. W razie potrzeby, rysunek przyszłego budynku przechodzi odpowiednie badanie.

W pierwszym etapie specjaliści wykonują wstępne modelowanie. Po tym gotowe przedmioty są wysyłane do miejsca budowy. Metalowy blok-kontener może być produkowany na dwóch technologiach, a mianowicie:

  • Wagony wykonane z gotowych pojemników żelaza;
  • Gotowych produktów zebranych lokalnie.

Dom kontenerów blokowych

Po ostatecznym wznoszeniu struktur specjaliści łączą prąd i inne informacje inżynieryjne. Dla każdej sekcji wystawiony jest specjalny dokument określający parametry i zawartość kontenera.

Po zakończeniu powyższych prac, można rozpocząć instalację domu. W tym celu konieczne jest przygotowanie płaskiej platformy, do której przeprowadzane są wszystkie niezbędne komunikaty. Typ fundamentu zależy od wielkości kabin mieszkaniowych. Dla dużych jednego piętrowego bloku jest dość betonu podstawy. Kontenery są transportowane za pomocą specjalnych pojazdów. Do montażu dużych konstrukcji dźwig jest konieczny. Dach dla kompleksu kabin jest zamontowany przez oddzielny element.

Na tej zasadzie można wznieść budynek mieszkalny, jak również stanowisko bezpieczeństwa, kontener sanitarny. Dzięki obfitości wariantów można kupić kontener blokowy na Ukrainie, w pełni odpowiadający życzeniom klienta.

Zalety konstrukcji modułowych

Kabiny bloku kontenerów różnią się liczbą pozytywnych cech, wśród których można przypisać:

  • Wysoki poziom hałasu, izolacja termiczna wskaźniki;
  • Nowoczesny wygląd konstrukcji;
  • Wygoda planowania kabin.

Dom kontenerów blokowych

Ponadto firma Modulex może zamawiać projekty na korzystnych warunkach. Kabiny mogą być transportowane szybko. W razie potrzeby, Dom może być transportowany z jednego miejsca do drugiego. Jeśli chcesz powiększyć dom, możesz dodać jeden lub więcej bloków. Również mogą być zorganizowane autonomiczne funkcjonowanie domu (ogrzewanie autonomiczne, kanalizacji, zaopatrzenia w wodę, a także energii elektrycznej). Z mieszkalnych kabiny może wznieść 3-piętrowy dom.

Поделиться статьей