Garaż bloku-Container-cechy wzorów

Kabiny z bloku kontenerów są trwałe i niezawodne ruchome budynki z płaskim dachem, wykonane z metalowej ramie. Nowoczesne technologie produkcji kontenerów pozwalają wyposażyć je we wszystkie niezbędne do komfortowego życia, pracy.

Cechy kabin

W firmie Modulex możliwe jest zamówienie kontenerów blokowych przeznaczonych do rozmieszczenia tymczasowego zamieszkania. Ponadto, przy pomocy budownictwa często tworzą stanowisko bezpieczeństwa, pojemnik sanitarny lub garaż. Popularność tych wzorów można wyjaśnić atrakcyjnymi kosztami. Nie ma potrzeby przeprowadzania większych prac instalacyjnych. Konstrukcje mogą być transportowane w formie zdemontowanej lub gotowej do przewozu. Do transportu mini-budynków może być używany konwencjonalnych Fury.

Garaż z bloku-Container-zalety

Garaż bloku kontenera wyróżnia się dostępnością i wysokim komfortem. W naszym kraju konstrukcje te szybko zyskują na popularności. Wśród pozytywnych cech modeli garaży można przypisać:

• Gospodarka: Budowa garażu z bloków kontenerów wymaga minimum funduszy;
• Mobilność: w razie potrzeby garaż może być transportowany do nowego miejsca instalacji;
• Niezawodność: garaż chroni pojazd przed złodziejami, złą pogodę;
• Budowa zajmuje niewiele czasu (w porównaniu z budynkami stołecznymi).

W zależności od życzenia klienta, wewnątrz garażu może mieć inne wykończenie. Dodatkowa warstwa izolacji pozwala na wykorzystanie tych budynków w temperaturze do-45 stopni. W trudnych warunkach zaleca się wybór garażu z podwójną izolacją.

Uniwersalność kabin

Z kontenerów blokowych można również wyposażyć stanowiska bezpieczeństwa, pomieszczenia do przechowywania sprzętu budowlanego. Kabiny przeznaczone do życia wyposażone są w dużą ilość okien. Dwupiętrowe kabiny jest najlepszym rozwiązaniem, aby utworzyć obiekt, w którym personel bezpieczeństwa zostanie zlokalizowany.

Firma Modulex specjalizuje się w produkcji i sprzedaży kabin wysokiej jakości do różnych celów. Niezależnie od charakterystyki, wszystkie wzory charakteryzują się następującymi cechami:

• Uniwersalność: Naprawa wszelkich komplikacji można przeprowadzić w kabinach;
• Ekonomiczny: roboty budowlane są przeprowadzane w korzystnej cenie;
• Prostota montażu: konstrukcja jest wykonywana w krótkim czasie;
• Zgodność z przepisami sanitarnymi i przeciwpożarowymi;
• Odporność na agresywne otoczenie.

Dzięki obfitości modeli kupić kontener bloku na Ukrainie, który spełnia wymagania klienta, nie jest trudne. Wszystkie proponowane wzory mają nowoczesny wygląd i wysoką wydajność.

Wysokiej jakości modułowy budynek posiada niezawodne ściany, dach, a także ciepłą podłogę i okablowanie elektryczne. Innymi słowy, proponowane wzory są w pełni gotowe do użycia. Układ kontenerów może być różny. Przy wyborze, należy wziąć pod uwagę cel kabiny. W razie potrzeby można dodatkowo zaizolować konstrukcję. W każdym razie, Cena kabiny jest korzystna dla klienta.Поделиться статьей