Gdzie używane są konstrukcje kontenera

 

Blok-budynki modułowe są niezwykle popularne: Technologia ta została zbudowana, jak się wydaje, wszystkie możliwe infrastruktury: od mobilnych jednostek sanitarnych do biur największych firm.

Rozważmy w szczegółach sfery zastosowania takich konstrukcji:

 • Powierzchni biurowej.Budowa modułowa

  Technologia jest szeroko stosowany do budowy stacjonarnych i mobilnych biur i łapówki masy plusy: ciepły Pokój mobilny, wzniesiony w ciągu kilku godzin, który jest łatwy do przeplanowania i przenieść. Wygodne biura nie pozostawiają pracowników obojętnych.

 •  Dla biznesu.

  Modular Hotels-zyskowna inwestycja, ponieważ zaczniesz zarabiać od drugiego do trzeciego tygodnia, a jeśli nie pójdzie, możesz po prostu przenieść Hotel do innej lokalizacji. Moduły blokujące rozwiązują problem pomieszczeń pomocniczych: moduły sanitarne, słupy bezpieczeństwa, kabiny, pomieszczenia przemysłowe-to wszystko w przystępnej cenie i z niesamowitą prędkością jest do Twojej dyspozycji.

 • Dom kontenerów

  Domy.

  W naszych domów pojemnika szerokości geograficznej są postrzegane jako coś niezwykłego, czasami odpychające. Ale te wzory z niesamowitym sukcesem są wykorzystywane w Europie do budowy schronisk studenckich, hoteli, szkół, przedszkoli i budynków mieszkalnych na dużą skalę. Niskie koszty, możliwość przebudowy, dodanie podłóg i użytecznych przestrzeni-czynniki te są bardzo atrakcyjne dla deweloperów. Z dobrze wybranymi wykończeniami zewnętrznymi takie budynki wyglądają oryginalnie, bez utraty izolacji i wytrzymałości ramy.

 • Pawilonów handlowych.

  Nie chcesz tracić czasu, inwestować pieniądze w nieruchomości, stoją w kolejkach do rejestracji pomieszczeń? Do wyboru są modułowe kioski i pawilony. Czas to Budynki prefabrykowanepieniądz, a szybkość erekcji odgrywa ważną rolę we wczesnych etapach rozwoju Twojej firmy. Kioski kontenerowe pochodzą z wyściełane komunikacji i wykończenia wnętrz, trzeba zainstalować sprzęt sklep i dostać się do pracy.

 • Instytucji medycznych.

  Przy budowie nowych osiedli, mikrookręgów, przy pracy na obiektach w odległych rejonach o trudnych warunkach konieczne jest pilne wyposażenie minimalnej infrastruktury bezpieczeństwa pracowników i mieszkańców: wznoszenie przychodni, kliniki weterynaryjnej, centrum medycznego. Moduły blokowe w tym przypadku-wygodne i praktyczne rozwiązanie. Wygoda, mobilność i szybkość są kluczowymi czynnikami w tej dziedzinie konstrukcji modułowej. Pojemniki są również odporne na działanie zimna i sejsmiczne, więc mogą być eksploatowane w ekstremalnych warunkach.

Поделиться статьей