Co to jest pojemnik blokowy i co można zbudować?

Co to jest kontener bloku do budowy ruchomych budynków modułowych? Jest to solidna konstrukcja składająca się z metalowej ramy i ścian z płyt warstwowych.

Moduł urządzenia

Rama wykonana jest z trwałego metalu o wysokiej wytrzymałości i odporności na zużycie. Jest odporny na rdzę i inne procesy korozyjne.

Panele warstwowe zawierają wewnętrzną warstwę płyt wiórowych, elegancką blachę i zewnętrzną warstwę metalu. W celu poprawienia właściwości izolacji termicznej jednostki kontenera, między warstwami płyt nałożonych izolacji. Wszystkie elementy konstrukcji są połączone jako Konstruktor za pomocą specjalnych rowków i wierzchołków.

Przy pomocy takich modułów można zamontować dowolne konstrukcje na własnym projekcie lub przykłady już zakończonych prac.

Rodzaje budynków z kontenerów blokowych

Budowa domów modułowych zyskuje na popularności. Mobilność wzorów, nowoczesny atrakcyjny wygląd i szybkie warunki produkcji-nie wszystkie zalety takich budynków.

Są one zbudowane domki, garaże, kabiny, a nawet domy mieszkalne. Wygodny modułowy dom mieszkalny może mieć różne wewnętrzne i zewnętrzne wyposażenie, różne ilości podłóg i układ na własne preferencje. Domy są wyposażone we wszelkie niezbędne komunikacji i udogodnień.

Przestronna przyczepa może być zamontowana na każdym placu budowy. Tutaj jest miejsce do przechowywania pracy inwentaryzacji i miejsce dla reszty brygady budowlanej. Zaletą tej konstrukcji jest jego mobilność. Podczas przeprowadzki do innego placu budowy, konstrukcja jest zdemontowany i transportowane do nowej lokalizacji.

Dla ochrony prywatnych terytoriów z bloku kontenerów możliwe jest skonstruowanie i modułowe stanowisko ochrony ze wszystkimi niezbędnymi urządzeniami. Dobry przegląd obszaru chronionego w module zainstalował duże ramki okienne z kilku stron. Taki element może być również przeniesiony do innego obiektu, jeśli to konieczne.

Każdy budynek z bloku modułów nie wymaga instalacji solidnego fundamentu. W budowie Wystarczy przygotować płaską platformę, na której konieczne jest rozukładanie bazy z płyt żelbetowych lub cegieł.
Budowa modułów blokowych

Gdzie zamówić?

Aby zamówić prace instalacyjne i kupić blok pojemnika w niskich cenach jest to możliwe w firmie Modulex. Zatrudnia doświadczonych wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykonują wszystkie etapy budowy budynków pod klucz w ciągu zaledwie kilku dni. Firma posiada własną flotę i realizuje transport produkowanych modułów na bardzo korzystnych warunkach.

Główne zalety organizacji to:

  • Zastosowanie w produkcji wysokiej jakości trwałych materiałów;
  • Pełna lista prac na temat budowy pod klucz;
  • Szybkie terminy realizacji zleceń;
  • Dostarczanie modułów na korzystnych warunkach;
  • Rozważenie wszystkich życzeń klienta;
  • Swobodny rozwój projektów przyszłych konstrukcji;
  • Rozległe doświadczenie w tej dziedzinie;
  • Przystępnych cenach dla usług wysokiego poziomu.

Produkcja jest wykonywana zgodnie z najnowszymi technologiami i jest stale udoskonalana.

Поделиться статьей