Jak zbudować dom tanio?

Nowoczesne podejście do budowy budynków mieszkalnych było naznaczone pojawieniem się technologii modułowej. Oznacza to używanie klasycznych kontenerów morskich do transportu ładunków jako elementów przyszłego mieszkania. Jednocześnie wygląd architektoniczny domu budżetowego może być prawie każdy. O zaletach danej technologii i perspektywach jej rozwoju powiemy dalej.

Modułowa technika montażu domu

Ekonomiczna technologia pozwala tworzyć domy z różnych kondygnacji (do 3 pięter) i powierzchni. Osiąga się to przez wycinanie okładzin stalowych wstępnie przemyślany układ. W ten sposób można tworzyć nie tylko małe otwory okienne, ale również konstrukcje panoramiczne z oknem na wszystkie ściany.

Zdolność do przynoszą różne moduły do jednego mianownika znacznie ułatwia zadanie do właściciela.
Budynek administracyjny
Często można zobaczyć harmonijne oddziaływanie długich części pojemników, co pozwala na zwiększenie użytecznych powierzchni za jednym zamachem. Na przykład, wyciąć otwór na schodach między piętrami. Taka recepcja wizualnie jeszcze bardziej zwiększa mieszkanie. Jednak konieczne jest, aby zdecydować, ile pokoi w domu są planowane. Jeśli nie jest to tylko obszar gościa lub domu kraju, a następnie zorganizować pełny dom może potrzebować 4-5 pojemników. Sekwencja prac składa się z następujących etapów:

 • zakup bloków;
 • Rozmieszczenie fundamentów;
 • Montaż bloków;
 • Prace wyKończeniowe;
 • Dachowe
 • Izolacji
 • Dekoracja zewnętrzna;
 • PrzeProwadzenie komunikacji.

Jest całkiem możliwe, aby umieścić pojemnik w odległości od siebie, lub do nich wyrafinowane, zwisające wzory.
Modulny_dom_60m2_3_big
Na przykład, dach może być wykonane podwyższone, rozbił widok. Ale można również zapewnić płaski dach. Ponadto, tani modułowy budynek nie musi załatwić sprawę.

Zalety domów modułowych

Oprócz pozornej ekonomii budownictwa w porównaniu do tradycyjnych budynków kapitałowych, kabiny modułowe charakteryzują się mobilnością. Gotowy dom jest całkiem możliwe, aby poruszać się w przestrzeni na każdej odległości. To zajmie tylko zdemontować i zmontować go ponownie. Można również opisać następujące zalety Ultra-nowoczesnej technologii:

 1. Prędkość. Komponenty są łatwe do zrobienia w ciągu kilku dni, a ich instalacja, aby spędzić kilka godzin. Na przykład wieloletnie doświadczenie pracowników firmy Modulex pozwala im na radzenie sobie z najbardziej skomplikowanymi projektami w ciągu kilku dni;
 2. Łatwy do przenoszenia. Punkt ten może być uzupełniony faktem, że przewóz domu w zdemontowanej formie nie wymaga żadnej dokumentacji;
 3. Zabezpieczeń. Do montażu budynków modułowych stosuje się ekologicznie czysty pojemnik blokowy oraz nagrzewnicę z materiałów ogniotrwałych;
 4. Wszechstronność. Nie ma ograniczeń co do tworzenia komfortu w domu. Ponadto, może również być tanie szkoły mobilnej z przytulnym miejscu.

Zyskiem Pro. Nie ma ograniczeń co do tworzenia komfortu w domu. Ponadto, może również być tanie szkoły mobilnej z przytulnym miejscu.

Przybliżony koszt takiego obiektu zależeć będzie od liczby używanych kontenerów, lokalizacji obiektu i pracy wewnętrznej. Tylko jakość pozostaje niezmieniona, co potwierdza certyfikat ISO 9001. Firma Modulex jest gotowa udzielić gwarancji.

Поделиться статьей