Jak ogrzewać modułowe gospodarstwo domowe?

Ogrzewanie kabiny mobilne jest konieczne, upewniając się, że nie ma strat ciepła i, odpowiednio, poprawność montażu dachu, nie pozwalając przecieków, izolowane ściany i podłogi.

Zabrania się podgrzewania wagonów budowlanych i kabin modułowych z otwartymi urządzeniami gaśniczymi.

Wykorzystujemy paliwo stałe lub ciekłe

Do ogrzewania można wybrać nagrzewnicę lub Piecyk, pracujący na węglu lub drewnie. Koszt takiego paliwa jest nieznaczny. Należy jednak pamiętać, że konieczne jest ciągłe uzupełnianie rezerw. Kolejną wadą jest konieczność ręcznej konserwacji sprzętu.

Do stosowania w kabinach można również stosować automatyczne urządzenia o stałym napędzie. Jednak jego koszt jest znacznie wyższy, a zatem zakup tymczasowych konstrukcji nie jest wskazane.

Ogrzewanie kabin modułowych

Urządzenia ciekłego paliwa, takie jak zasilane olejem napędowym, mogą być autonomiczne i wysoce wydajne. Jednak koszt stałych kosztów finansowych będzie taki sam, jak na przykład koszt ogrzewania elektrycznego wagonu. Ponadto, Podgrzewacze paliwa ciekłego oferowane są w wysokiej cenie.

Szukamy najniższych cen ogrzewania

Jeśli chcesz zaoszczędzić, Kup regularnie Bourgeois. Cena urządzenia jest 6-7 tysięcy rubli. Istnieją modele na zamówienie droższe i tańsze. Ale z góry, dbać o układ w Modular kabiny kominowe.

Ogrzewanie gazowe jest również uważane za korzystne finansowo. Wewnątrz nagrzewnicy zostanie zamontowany specjalny wkład gazowy. Rozwiązanie jest 100% autonomiczne, i najlepsze, jeśli wagon nie jest planowana lub niemożliwe do przewozu energii elektrycznej. Jedynym minusem jest to, że nagrzewnica ma dość znaczący koszt. Również trzeba wydać regularnie pieniądze na zakup gazu w cylindrach i dostarczyć je na miejsce parkingowe.

Przyczepy-ogrzewanie

Zalecamy zakup modeli urządzeń gazowych z kilkoma czujnikami bezpieczeństwa:

  • Tlenu.
  • Brak ognia.
  • Składowanie.

12-litrowy butli gazowej jest zwykle wystarczające do ogrzewania domu 6M o 6M przez 3-4 miesięcy. Nie da się zagotować wody na takim sprzęcie. Światło specyficzny zapach może być obecny podczas ogrzewania.

Ale jest plus-instalacja komina na wymagania bezpieczeństwa pożarowego nie jest konieczne. Z drugiej strony, gaz zawsze pozostanie wybuchowy rodzaj zasobów. Nie jest konieczne pozostawienie urządzenia gazowego bez nadzoru.

Energia elektryczna i innowacje

Grzejniki elektryczne i piece można nazwać najlepszym wyborem. Są one w stanie wysoką wydajność i automatycznie ogrzewać kabiny bez konieczności stałej konserwacji. Ale koszt energii elektrycznej jest dziś dość wysoki-jest to prawie najdroższy zasób do ogrzewania. Ponadto, nie jest możliwe do przechowywania sieci elektrycznej w niektórych kabinach.

Wykorzystanie ogrzewania kablowego można opisać jako innowacyjne rozwiązania. Systemy umożliwiają izolację dachu i wewnętrznych ścian wagonu. Wskazane jest, aby korzystać z takiego sprzętu tylko w przypadku domków letniskowych-kabiny, a nie tymczasowe konstrukcje, na przykład, dla budowniczych domku.

Поделиться статьей