Jak otworzyć Centrum handlowe szybko?

Technologia modułowa jest używana w czasach nowożytnych do budowy budynków w krótkim czasie. Konstrukcje z pojemników lub bloków bez instalacji fundamentu są wykonane. Domy modułowe są wznoszone na całym świecie i są wykorzystywane jako:

 1. Pawilonów handlowych,
 2. Komercyjne
 3. Sklepy
 4. Postów zdrowia
 5. Budynkach mieszkalnych,
 6. Mes
 7. Biur, itp.

Kiedy istniała możliwość zainwestowania w bezpieczną produkcję budynków w krótkim czasie, a nawet spełnienia wszystkich norm, wielu przedsiębiorców odmówiło budowy standardowego systemu, gdzie wymagane są bardziej poważne koszty. Obecnie handel zajmuje wiodącą pozycję na rynku pracy, a wiele przedsiębiorstw (handel) boryka się z wysoką konkurencją. Zysk całego centrum handlowego zależy od właściwego wyboru konstrukcji, budowy konstrukcji. Czasami wymaga to znacznych zasobów i czasu. Istnieje potrzeba, aby włączyć do modularnej budowy centrum handlowego, do doświadczonych specjalistów, którzy w ciągu kilku dni będzie w stanie zaoszczędzić pieniądze i liczbę dni, a może lat spędzonych na budowę obiektu.

Jak otworzyć Centrum handlowe szybko

Jeśli myślisz o poważnym projekcie i chcesz wszystko, aby przejść na ścisły harmonogram, a następnie "ModelX" pomoże zrealizować zadania w możliwie najkrótszym czasie. Wszystko odbywać się będzie bardzo szybko, wykonane w najlepszym wyrobie i zaprojektowane z wysokim stopniem niezawodności. Budowa za pomocą specjalnej technologii otworzy modułowe centrum handlowe w ciągu kilku dni.

Budynki modułowe, Budynki prefabrykowane

Budowa miasta budynków modułowych

Nie musisz robić dekoracji wnętrza pokoju. Wszystkie prace będą dostarczane w uzgodnionym czasie i z całkowicie utwardzonej komunikacji.

Osobliwości konstrukcji modułowej firmy "Modulex"

Nasza technologia pozwala zbudować modułowe centrum handlowe z bloków, które są zbierane, a także zdemontowane w czasie. W tym przypadku, części mogą być transportowane w dowolnym momencie w dogodnym miejscu dla Ciebie. Gotowe modułowe pomieszczenia handlowe są wznoszone w krótkim czasie i nie wymagają wysokich kosztów, ponieważ produkcja odbywa się bez pośredników.
MODULAE-Cafe-1

Zalety modułowej konstrukcji firmy "Modulex"

Istnieje wiele zalet w modularnej budowie lokali handlowych:

 • Szybkie otwarcie centrum handlowego;
 • Otrzymasz modułowe obiekty handlowe już w formie gotowej, pozostaje tylko wypełnić budynek z towarami, sprzęt, który uważają za niezbędne do pracy;
 • Firma "Modulex" pracuje z certyfikowanymi produktami, używa; Materiały posiadające certyfikat jakości;
 • Dostawa modułów nie wymaga dodatkowych kosztów;
 • Modułowe pomieszczenia handlowe będą wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska, które nie wpływają na ludzi i środowisko naturalne;
 • Moduły, z których będą wznoszone centra handlowe mają długą żywotność ponad 50 lat.
 • Pomieszczenia zbudowane z tych bloków są hermetycznie zamknięte, zachowują ciepło;
 • Instalacja modułów nie jest szkodliwa dla środowiska, pył budowlany powstaje w małych ilościach.

Поделиться статьей