Jak zrobić dom mieszkalny?

Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie jesteś zainteresowany w budowaniu domu siebie. Ale najpierw zajmiemy się ważnymi rzeczami do rozważenia przy budowie mieszkań.

Dokumenty potrzebne do budowy domu

Będziesz potrzebował cały pakiet niezbędnych dokumentów, w przeciwnym razie nie otrzymasz pozwolenia na budowę. Ponadto odgrywa ważną rolę i budżet, do którego planowane są koszty. Znacząco zwiększyć koszty takich czynników:

 • drogie materiały do budowy;
 • Obecność balkonów, basenów i tym podobnych;
 • Projekt domu, opracowany niezależnie;
 • Powierzchnia i Liczba pokoi.

Projekt domu mieszkaniowego

Jeśli chodzi o projekt, to również odpady nie są małe. Gotowy projekt zaczyna się od 1500 UAH, a indywidualny projekt architekta będzie kosztował około 1000 UAH. Oczywiście, można go rozwijać, ale trzeba będzie specjalne umiejętności, które nie uczą się w tygodniu. Sam dokument zawiera 4 sekcje:

 1. Szkic (rysunki domu);
 2. Inżynieria (dostępność zaopatrzenia w wodę, kanalizacja, urządzenia elektryczne);
 3. Konstruktywne (fundament, dach, ściany);
 4. Architektoniczne (dostępność garażu, piwnicy, Liczba pięter, powierzchnia i cel pomieszczeń, itp.).

Jak ułatwić pracę i zredukować koszty budownictwa mieszkaniowego?

Wszystkie powyższe działania zajmie dużo czasu i będzie wymagało dodatkowych wydatków. Ale jest wyjście! We współczesnym świecie, szybko rozwijający się modułowe budynki nabierają tempa. Jest on wzniesiony ze specjalnych bloków modułowych-kontenerów. W tej technologii można wznieść nie więcej niż trzy piętra bez fundamentu. Firma "Modulex" wprowadza i instaluje domy w krótkim czasie. Same moduły są wytwarzane w ciągu pięciu dni, a Zgromadzenie zajmie 2 godziny.

Prefabrykowany budynek mieszkalny

W zależności od Twoich preferencji oferujemy szereg udogodnień i usług:

 • Powierzchnia biurowa;
 • Mini-Hotele;
 • Instytucje medyczne;
 • Sklepy
 • Budynki mieszkalne;
 • Pomieszczeń biznesowych.

O firmie

"Modulex" Firma współpracuje z prefabrykowanych budynków na rynku od 2006. W tym czasie zdobył zaufanie wielu ludzi, a pracownicy wdrożyły wiele projektów jakości. Klienci: "Raiffeisen Bank Aval", "Hotels", "Mercedes-Benz" i inne.

Zalety

Jedną z zalet obiektów prefabrykowanych jest budżet. W przeciwieństwie do własnej budowy, nie trzeba dodatkowych wydatków. Na przykład, modułowy dom mieszkalny jest zbudowany bez fundamentu, który nie wpływa na stabilność i trwałość domu. W zależności od sytuacji, możliwe jest demontaż struktury, w ten sposób "przenieść" go do innego miejsca.

Takie domy są często porównywane z konstruktorem LEGO, ponieważ montaż i demontaż odbywa się wiele razy bez utraty wysokiej jakości części. Nasza firma pod opieką, że przed budową można zapoznać się z projektem 3D domu. Szczegóły zebrane domy są wykonane z metalowej ramie i płyty warstwowe. Materiały charakteryzują się odpornością na zjawiska atmosferyczne i ochronę cieplną w niskich temperaturach, co jest bardzo popularne w naszych czasach.

Поделиться статьей