Co Fundacja jest wymagana dla kabiny?

 

Kabina jest popularna konstrukcja, która może być stosowany zarówno do ochrony terytorium i jako domek.

Taka struktura jest przeznaczona do przechowywania różnych narzędzi, które dla pracowników w czasie Opatrzności niektórych manipulacji na obiekcie, może odpocząć.

Uważa się, że taka konstrukcja nie wymaga przygotowania bazy kapitałowej. Ale konieczne jest zrozumienie, że podstawa może dać projekt stabilności, aby zapobiec deformacjom. Ważne jest, aby wstępnie wybrać prosty i przystępny sposób na zakładkę podstawy.

Fundamenty dla kabin modułowych

Potrzebujesz fundamentów dla kabin modułowych?

Podczas tworzenia kabiny dla ochrony, należy pomyśleć o wyborze podstawy. Pomyśl o tym, że takie ramy daje wiele korzyści:

  1. Doskonałe rozwiązanie dla tych obszarów, które charakteryzują się miękką, niekorzystną glebą. Również podstawa jest niezbędna w przypadku, gdy planowana jest budowa budynków o dużej wadze.
  2. Przy użyciu podstawy zwiększa wytrzymałość budynku.
  3. Kurczenie się gleby jest zapobiegać.
  4. Poprawia się Dźwiękoszczelność i izolacja termiczna.
  5. Również zauważyć, jest poprawa ogólnego wyglądu budynku, staje się bardziej estetyczne i atrakcyjne.
  6. Znacząco przedłuża okres użytkowania budynku, wynika to z powstania dodatkowej izolacji.

ZaŁożenie kabiny dla ochrony

Rodzaje baz

Różnorodność bazy powinna być dobrana w zależności od specyfiki gleby w danym miejscu. Bardziej popularne gatunki to:

  1. Svainovtova. Jeśli instalujesz blokadę zabezpieczeń, możesz użyć tej metody. Może być stosowany, jeśli gleba jest gęsta, a ulga jest nawet. Punktem tego rozwiązania jest to, że Pale zostaną przykręcone do ziemi w pewnej odległości od siebie. Po tym trzeba będzie połączyć je ze sobą za pomocą taśmy.
  2. Svinonnabinoe na technologii tise. Rozwiązanie to jest odpowiednie dla tych przypadków, gdy istnieje nierówna działka, obiekt znajduje się na zboczu lub na ziemi z Vpadadiami. W tym przypadku stosuje się płynny betonu, ramy armatury oraz specjalne wyposażenie. Należy utworzyć studnie o określonej średnicy w odpowiedniej odległości. Na dnie tych studni dokonać rozszerzenia, gdzie rama zbrojenia, wylewa betonu.
  3. Bar. NaDaje się do stabilnej gleby, nie powinno być żadnych skłonności na terytorium. Należy wziąć pod uwagę, że kolumny mogą być tworzone z różnych materiałów, na przykład, może być cegły lub betonu. Technologia oznacza pre-tworzenia doły, które muszą mieć odpowiedni kształt. Takie same doły muszą być wzmocnione, a następnie wlać poduszkę. Jest to dość złożona technologia, którą profesjonaliści mogą sobie poradzić.
  4. Taśma ścienna. Idealny do budowy budynku, który jest planowany do zastosowania przez długi czas. Chodzi o to, że trzeba kopać okopy na całym obwodzie, tworzyć szkielety, a następnie wlać do betonu.

Поделиться статьей