Kontenery biurowe

Kontenery biurowe
Kontenery biurowe pod klucz
  • Produkcja do 30 dni, montaż w ciągu 2 tygodni
  • Własna produkcja na Ukrainie
  • Długoterminowa eksploatacja i możliwość dalszej technicznej obsługi
Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia

Przedsiębiorcy od dawna przodują w rozwoju technologicznym oraz cywilizacyjnym. Odważni ludzie o szerokich wizjach przewidują potrzeby społeczeństwa, sprawiając, że świat jest bardziej komfortowy, jednocześnie zarabiając pieniądze. Dzisiejszy rynek zmienia się szybciej niż kiedykolwiek, zmuszając biznesmenów do przygotowania się na nowe wyzwania. Rewolucja informacyjna, a zwłaszcza rozwój Internetu, generuje niezwykłe zapotrzebowanie na biura, a nowoczesna firma musi być mobilna: często zmieniać lokalizację albo pracować na odległość. Firma Modulex oferuje unikalny towar – kontenery biurowe. Posiadamy zarówno kontenery mieszkalne modułowe, jak i budowlane, o których pogadamy trochę bardziej szczegółowo.

Sprzedaż gotowych kontenerów biurowych
Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia
Mobilne biuro 15m2

1. Ogólny rozmiar – 6,05×2,41×2,8m.
2. Całkowita powierzchnia biurowa – 14,6 m2.
3. Rodzaj wykończenia zewnętrznego:
-Ściany: profil blachy RAL7004;
-Dach: membrana dachowa z PCV RAL7004.
4. Rodzaj wykończenia wewnętrznego:
-Ściany:gładka blacha z powłoką polimerową o grubości 0,5 mm;
-Sufit: laminowana płyta wiórowa o grubości 16 mm.

Mobilne biuro 29m2

1. Ogólny rozmiar – 6,05×2,41×2,8m.
2. Całkowita powierzchnia biurowa – 29 m2.
3. Liczba modułów – 2 szt.
4. Rodzaj wykończenia zewnętrznego:
-Ściany: profil blachy RAL7004;
-Dach: membrana dachowa z PCV RAL7004.
5. Rodzaj wykończenia wewnętrznego:
-Ściany: gładka blacha z powłoką polimerową o grubości 0,5 mm;
-Sufit: laminowana płyta wiórowa o grubości 16 mm.
6. Liczba pokoi – 1.

Kontenery biurowe – nowoczesne rozwiązanie!

Kontenery modułowe biurowe są prawdziwym trendem, ponieważ mają kilka zalet w stosunku do zwykłych budynków. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, których działalność wymaga ciągłego przemieszczania się z miejsca na miejsce, oprócz tego dla klientów, którzy muszą zlokalizować biuro poza miastem, bądź w niestandardowej lokacji. Niezbędną opcją są niewątpliwie kontenery biurowe na budowę.

Dzięki naszym wyrobom możesz teraz łatwo zdemontować pomieszczenie dla przeniesienia go w nowe miejsce lub «dobudować» jego bez żadnych problemów, po prostu kupując wymaganą liczbę modułów – nie musisz się martwić o brak miejsca dla pracowników w przypadku rozwoju Twoich projektów!

Sprzedaż kontenerów biurowych mobilnych pod klucz

Z przyjemnością informujemy o tej możliwości. Zrobiliśmy wszystko, aby zminimalizować Twoje wysiłki, wystarczy wybrać gotowy kontener biurowy z naszego katalogu i poczekać, aż zostanie wykonany (zaledwie miesiąc), później nasi pracownicy z łatwością zamontują go w mniej niż dwa tygodnie. Zainstalujemy jednocześnie komunikację wewnętrzną oraz resztę wyposażenia: od podłogi do stolika komputerowego.

Kontenery biurowe metalowe na zamówienie

Przez ponad trzynaście lat naszego istnienia zadowoliliśmy setki nabywców, organizując produkcję mobilnych kontenerów biurowych jak w szwajcarskim zegarku, mimo to nie zapomnieliśmy o indywidualnych preferencjach klientów, chcących zamówić oryginalne kontenery biurowe składane według własnego gustu. Masz opcje wyboru, zaczynając od fundamentu, a kończąc na dekorze – stwórz pomieszczenie, które będzie odzwierciedlać tożsamość Twojego biznesu!

Produkcja kontenerów biurowych z wyposażeniem

Firma Modulex dba o wszystko od a do z. Zaledwie w sześć tygodni od momentu złożenia zamówienia otrzymasz kontener biurowy z WC, dekoracją wewnętrzną i zewnętrzną, a nawet wszystkimi niezbędnymi meblami – możesz rozpocząć pracę od razu! Nasi kontenery biurowe będą mieli całe wyposażenie, systemy podstawowe, a także sprzęt. Gwarantujemy długoterminową eksploatację!

Zalety kontenerów biurowych od firmy Modulex

Dziś w Polsce ten towar proponują różne firmy, lecz nasza oferta jest najlepszą wśród nich. Fabryka Modulex jest zlokalizowana na terytorium Ukrainy, co oznacza, iż własny koszt produkcji jest niższy niż u analogów, produkowanych w Unii Europejskiej, dlatego sprzedajemy kontenery biurowe najtaniej, ale mimo to nasz produkt spełnia wszystkie normy europejskie (w tym ISO 9001), oczywiście mamy odpowiednie certyfikaty.

Kontenery biurowe od producenta Modulex: koszt, ceny

Przybliżony cennik naszych nowych kontenerów biurowych wynosi 350 USD/ m², ale oczywiście zależy to od wielu czynników, na przykład tego, jak dobrze będą one wyposażone, ile modułów będą mieścić itd. Kontenery biurowe sanitarne będą kosztować trochę więcej, ponieważ koszt obejmie cenę kanalizacji oraz sprzętu dodatkowego.

Udowodniliśmy, że tanie kontenery biurowe niekoniecznie muszą tracić na jakości – gwarancja na nasze wyroby to – aż 20 lat, poza tym jakość pozostaje taka sama po demontażu i ponownej instalacji!

Dostawa i montaż

Jeśli zdecydujesz się na kupno kontenera biurowego – nie martw się o jego dostawę i montaż. Na szczęście moduły są dość kompaktowe i nie trzeba ich transportować specjalnymi pojazdami – wystarczy zwykła ciężarówka, tym bardziej, że posiadamy własny transport, więc można po prostu nam zaufać i czekać na Swój «budynek» czyli biurowy kontener.

Zasięg naszej dostawę obejmuje Poznań, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice i wiele innych miast Rzeczypospolitej. Wraz z domem przyjdzie zespół specjalistów, dla których instalacja takich pomieszczeń biurowych kontenerów jest łatwiejsza niż cokolwiek, ponieważ Modulex zrealizował już ponad 600 podobnych zamówień!

Jesteś zainteresowany? Skorzystaj z usługi bezpłatnego obliczenia już teraz!

Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia