Kontenery biurowe

Kontenery biurowe
Kontenery biurowe pod klucz
 • Produkcja kontenery modułowe biurowe do 30 dni, montaż w ciągu 2 tygodni
 • Własna produkcja na Ukrainie
 • Długoterminowa eksploatacja i możliwość dalszej technicznej obsługi na kontener biurowy
Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia

Przedsiębiorcy od dawna szukają nowe możliwości rozwoju technologicznego oraz cywilizacyjnego. Odważni ludzie o szerokich wizjach przewidują potrzeby społeczeństwa, sprawiając, że świat jest bardziej komfortowy, jednocześnie zarabiając pieniądze. Dzisiejszy rynek zmienia się szybciej niż kiedykolwiek, zmuszając biznesmenów do przygotowania się na nowe wyzwania. Rewolucja informacyjna, a zwłaszcza rozwój Internetu, generuje niezwykłe zapotrzebowanie na biura, a nowoczesna firma musi być mobilna: często zmieniać lokalizację albo pracować na odległość. Firma Modulex oferuje unikalny towar – kontenery biurowe. Posiadamy zarówno kontenery mieszkalne modułowe i budowlane, Posiadamy zarówno kontenery mieszkalne modułowe i budowlane które zyskują coraz częściej uwagi.

Dane techniczne gotowych kontenerów biurowych
Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia
Mobilne biuro 15m2

1. Ogólny rozmiar – 6,05×2,41×2,8m.
2. Całkowita powierzchnia biurowa – 14,6 m2.
3. Rodzaj wykończenia zewnętrznego:
-Ściany: profil blachy RAL7004;
-Dach: membrana dachowa z PCV RAL7004.
4. Rodzaj wykończenia wewnętrznego:
-Ściany:gładka blacha z powłoką polimerową o grubości 0,5 mm;
-Sufit: laminowana płyta wiórowa o grubości 16 mm.

Mobilne biuro 29m2

1. Ogólny rozmiar – 6,05×2,41×2,8m.
2. Całkowita powierzchnia biurowa – 29 m2.
3. Liczba modułów – 2 szt.
4. Rodzaj wykończenia zewnętrznego:
-Ściany: profil blachy RAL7004;
-Dach: membrana dachowa z PCV RAL7004.
5. Rodzaj wykończenia wewnętrznego:
-Ściany: gładka blacha z powłoką polimerową o grubości 0,5 mm;
-Sufit: laminowana płyta wiórowa o grubości 16 mm.
6. Liczba pokoi – 1.


Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia

Kontenery biurowe – nowoczesne rozwiązanie!

Kontenery modułowe biurowe są nowoczesnym trendem, ponieważ mają kilka zalet w stosunku do zwykłych budynków. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, których działalność wymaga ciągłego przemieszczania się z miejsca na miejsce. Oprócz tego, rozwiązanie jest aktualne dla klientów, którzy muszą zlokalizować biuro poza miastem, bądź w niestandardowej lokacji. Niezbędną opcją są niewątpliwie kontenery biurowe na budowę.

Eksploatując nasz budynek możesz łatwo zdemontować go dla przeniesienia w nowe miejsce lub «dobudować» jego bez żadnych wysiłków, po prostu kupując pożądaną liczbę modułów. Również nie musi państwo się martwić o brak miejsca dla pracowników w przypadku rozwoju firmy!

Sprzedaż kontenerów biurowych mobilnych pod klucz

Z przyjemnością informujemy o tej możliwości. Zrobiliśmy wszystko, aby zminimalizować Twoje wysiłki, wystarczy wybrać gotowy kontener biurowy cena z naszego katalogu i poczekać,dopóki zostanie wykonany (do 30 dni). Później nasi pracownicy z łatwością zamontują go podczas dwóch tygodni. Zainstalujemy jednocześnie komunikację wewnętrzną oraz resztę wyposażenia: od łazienki do stolika komputerowego.

Kontenery biurowe metalowe na zamówienie

Przez ponad trzynaście lat naszej działalności usatysfakcjonowaliśmy setki klientów, organizując produkcję mobilnych kontenerów biurowych jak w szwajcarskim zegarku, mimo to nasze projekty są indywidualnie dostosowane do każdego chcącego zrobić zamówienie na oryginalne kontenery biurowe składane według własnego gustu. Masz opcje wyboru, zaczynając od fundamentu, a kończąc na dekorze – stwórz pomieszczenie, które będzie odzwierciedlać tożsamość Twojego biznesu!

Produkcja kontenerów biurowych z wyposażeniem


Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia

Firma Modulex dba o wszystko od a do z. Zaledwie w sześć tygodni od momentu złożenia zamówienia nasi klienci otrzymają gotowy kontener biurowy z WC, dekoracją wewnętrzną i zewnętrzną, a nawet wszystkimi niezbędnymi meblami – możesz rozpocząć pracę od razu! Nasi kontenery biurowe mogą być w całe umeblowane w dodatkowe wyposażenie. Gwarantujemy długoterminową eksploatację!

Technologia budowy kontenerów biurowych Modulex

Kontener biurowy od producenta Modulex są zbudowane ze standardowych modułów blokowych. Moduł ma powierzchnię 15 metrów kwadratowych i nadaje się do budowy dowolnych budynków.
Unikalna konstrukcja pozwala na transport maksymalnie ośmiu bloków modułowych w jednej ciężarówce, dzięki temu klient znacznie oszczędza na dostawie.
Podstawa bloku kontenerowego Modulex to rama nośna metalowa. Ściany modułu wykonywane z płyt warstwowych, one mają łączenia na pióro i wpust. Absolutnie każda drewniana część takiego kontenera jest chroniona przed ogniem.
Struktura paneli ściennych pozwala na budowę kontenerów biurowych wszystkich typów.
Zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne warstwy płyt warstwowych są metalowe — to gwarantuje niezawodność. Pomiędzy warstwami jest niepalna izolacja. Grubość tej warstwy może wynosić od pięćdziesięciu do stu milimetrów (to zależy od przeznaczenia budynku).

Wyposażenie opcjonalne

Realizując sprzedaż kontenerów biurowych, chcemy spełnić wszystkie życzenia klientów, dlatego w razie potrzeby możemy uzupełnić kontenery o dodatkowy sprzęt. Ceny tych produktów nie są droższe niż w wyspecjalizowanych sklepach, dlatego klienci otrzymują nowoczesne kontenery biurowe w pełni wyposażone na ich potrzeby.
W naszym katalogu znajdziesz między innymi takie towary:

 • Miska ustępowa: Cersanit Iryda 010;
 • Umywalka: Cersanit Market 120016;
 • Pisuar: CERSANIT PRESIDENT P101;
 • Kocioł: NOVA TEC A-80;
 • Prysznic: Fabio F-80/45;
 • Piekarnik elektryczny (stołowy): MAGIO MG-442;
 • Lodówka: Vestfrost VD 140 PB;
 • Szafka biurowa na dokumenty: Rozmiar – 600x500x1800 mm (kolor do wyboru);
 • Krzesło biurowe: Prestige GTP C-38;
 • Krzesło biurowe: ISO black;
 • Stolik nocny: Rozmiar – 400 x 450 x 600 mm (kolor do wyboru);
 • Biurko: Rozmiar – 1200 x 600 x 760 mm (kolor do wyboru);
 • Stolik komputerowy: Rozmiar – 1200 x 600 x 760 mm (kolor do wyboru).

Modulex jest producent kontenerów biurowych pod klucz, dlatego oferujemy rozwiązania na różne potrzeby, może to być zarówno kontener biurowy z WC, jak i z łazienką, a nawet małą kuchnią.

Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia

Zalety kontenerów biurowych od firmy Modulex

Dziś w Polsce takiego rodzaju towar proponują różne firmy, lecz nasza oferta najbardziej się wyróżnia wśród nich. Fabryka Modulex jest zlokalizowana na terenie Ukrainy, co oznacza, że własny koszt produkcji, przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, jest niższy w porównaniu do analogów europejskich. Zgodnie z tym sprzedajemy kontenery biurowe najtańszej, spełniając wszystkie normy Unii Europejskiej (w tym ISO 9001).

Kontener biurowy od producenta Modulex: koszt, ceny

Przybliżony cena kontenery biurowe wynosi 450 USD/ m² i zależy to od wielu czynników. Zwłaszcza od dodatkowego wyposażenia, ilości modułów itd. Nowoczesne kontenery biurowe sanitarne będą kosztować trochę więcej, ponieważ koszt obejmie również cenę kanalizacji.

W procesie produkcyjnym skupiamy się na jakość gotowego kontenery biurowe, dlatego z pewnością oferujemy naszym klientom długi okres gwarancji – do 20 lat. Również jakość budynku nie traci się po demontażu i ponownym montowaniu!

Dostawa i montaż

Jeśli zdecydujesz się na kupno kontenera biurowego – nie martw się o jego dostawę i montaż. Na szczęście moduły są dość kompaktowe i nie muszą być transportowane specjalnymi pojazdami – wystarczy to zrobić zwykłą ciężarówką. Tym bardziej, że posiadamy własny transport, za pomocą którego dostawiamy już gotowy «budynek» albo biurowy kontener.

Zasięg naszej dostawy obejmuje Poznań, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice i wiele innych miast Rzeczypospolitej Polski. Dlatego oprócz pożądanego domu przyjedzie zespół specjalistów wyspecjalizowanych na budowie pomieszczeń biurowych kontenerów za pomocą których Modulex już zrealizował ponad 600 podobnych zamówień!

Jesteś zainteresowany? Skorzystaj z usługi bezpłatnego obliczenia już teraz!

Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia