Kontenery budowlane

Kontenery budowlane
Kontenery budowlane pod kluc
 • Produkcja do 30 dni, montaż w ciągu 2 tygodni
 • Własna produkcja na Ukrainie
 • Wysoka jakość w cenie niższej niż europejskie odpowiedniki
 • Długoterminowa eksploatacja i możliwość dalszej technicznej obsługi
Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia

Od pewnego czasu gospodarka naszego kraju ciągle się rozwija. Prywatne inwestycje, fundusze europejskie, pracowitość Polaków doprowadziły do ​​tego, że wraz z rozwojem państwa również są ​​tworzone i nowe trendy na rynku, które z powodzeniem zaspokajają najskuteczniejsze firmy. Na przykład rozwój budownictwa generuje popyt na kontenery budowlane. Firma Modulex z dumą prezentuje swoją ofertę takiego rozwiązania, które spodoba się nawet najbardziej wymagającym klientom, a poza tym zaskoczy państwo niskimi cenami!

Kontenery budowlane Modulex

Mobilny kontener budowlany dzisiaj jest powszechnie wykorzystywany na placach budowlanych, ponieważ ma wiele istotnych zalet w stosunku do tradycyjnych budynków. Przede wszystkim jest to mobilność, atrakcyjna cena oraz możliwość demontażu z późniejszym przemieszczeniem na nowe miejsce. Za pomocą konteneru mobilnego oszczędza państwo czas, uzyskując niezbędną funkcjonalność. Pomimo faktu, że kontener jest szybko produkowany i łatwo montowany, pozostaje bardzo niezawodny: gwarancja od firmy Modulex wynosi do 20 lat! Ponadto kontener budowlany, jak również kontener biurowy jest odporny na warunki atmosferyczne, a mianowicie przeznaczony do eksploatacji od -50 do +50 ° C.

Gotowe projekty – Kontenery budowlane
Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia
Kontener blokowy 15m2

1. Wymiary gabarytowe-6,4 x 2,48 x 2,7 m.
2. Łączna powierzchnia kabin budowlanych wynosi 15,4 m2.
3. Rodzaj wykończenia zewnętrznego:
-Arkusz ral7004;
-ZaDaszenie ral7004 membrany PVC.
4. Rodzaj dekoracji wnętrz:
-Płyta wiórowa laminowana ścianą 10mm;
-Sufit laminowane płyty wiórowe 10mm.
5. Liczba pokoi – 1.

Kontener budowlany metalowy pod klucz

Przez ponad trzynaście lat działalności z powodzeniem zrealizowaliśmy ponad sześćset zamówień. Za pomocą doładnie zorganizowaną produkcję i wykształconego personelu oferujemy rozwiązania, przy których klienci praktycznie nie muszą wkładać żadnego wysiłku. Dlatego, żeby otrzymać nowy kontener budowlany w najbliższym czasie nieżbędne tylko złożyć zamównienie i otrzymać całkowicie gotowe do użytku pomieszczenie.

Kupując kontener budowlany pod klucz od producenta Modulex, uzyska państwo takie korzyści:

 • Produkcja do 30 dni, montaż w ciągu 2 tygodni;
 • Fabryka zlokalizowana na Ukrainie, co pozwala na produkcję kontenerów budowlanych wykorzystując materiały wysokiej jakości po niższej cenie;
 • Jakość spełnia europejskie standardy (posiadamy certyfikaty);
 • Gwarantowana eksploatacja ponad 20 lat oraz możliwość następnej technicznej obsługi;

Mobilny barak kontener budowlany na zamówienie

Oprócz wzorów standardowych oferujemy również konstrukcje kontenerów budowlanych na zamówienie, dla osób o indywidualnych upodobaniach lub potrzebach. Każdy klient może wykonać projekt swojego unikalnego kontenera budowlanego, socjalnego, mieszkalnego lub biurowego za pomocą naszych ekspertów, również państwo może skorzystać się z bezpłatnej usługi obliczenia w ciągu jednego dnia!

Produkcja kontenerów budowlanych z wyposażeniem

Realizacja produkcji kontenerów budowlanych metalowych podzielona na następne etapy:

 1. Przygotowanie;
 2. Montaż modułów;
 3. Przyłączenie do instalacji elektrycznych oraz innych mediów;
 4. System ogrzewania, kanalizacja itd.;
 5. Instalacja okien i drzwi;
 6. Wykończenie pomieszczenia;
 7. Przygotowanie betonowego fundamentu, podłoża asfaltowego lub ocynkowanych pali;
 8. Montaż

W razie potrzeby możemy zainstalować tam nawet meble oraz cały niezbędny sprzęt, taki jak umywalka, prysznic, lodówka, kuchenka elektryczna, bojler i wiele innych (cały asortyment można zobaczyć w naszym katalogu lub skorzystać z podpowiedzi konsultantów).

Zalety kontenerów budowlanych od firmy Modulex

Jeśli chodzi o korzyści dla klienta, firma Modulex przewyższa konkurentów pod względem różnych kryteriów: przede wszystkim, że sprzedajemy kontenery budowlane naprawdę tanio. Wynik ten osiągnęliśmy w związku z lokalizacją naszej produkcji na Ukrainie. Niektórzy producenci nie oferują żadnej gwarancji, inni chwalą się gwarancją tylko na kilka lat, natomiast my gwarantujemy sprawność naszych konstrukcji do 20 lat!

Bez względu na to, który produkt państwo wybierze, kontener na obiekt budowlany czy biuro – z nami zawsze będziesz mieć dużo korzyści!

Dostawa i montaż

Nasze kontenery budowlane nie wymagają specjalnego transportu, z łatwością dostarczymy je na teren Zamościa, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Poznania, Gdańska, Lublina bądź innych miast własną ciężarówką, a profesjonalny personel szybko i łatwo zmontuje kontener na placu budowy. Nie musi państwo o nic martwić – wystarczy złożyć zamówienie i wkrótce uzyskasz pożądany wynik!

Kontener budowlany: koszt, ceny

Cennik na kupno kontenera budowlanego waha się w granicach 450 USD za metr kwadratowy, ale na ostateczny koszt wpływa wiele czynników, na przykład mały kontener budowlany jednomodułowy będzie tańsze, a całkiem wyposażony budynek z WC kosztuje nieco droższy. Dekoracja zewnętrzna i wewnętrzna, rodzaj fundamentu, a także dodatkowy sprzęt również wpływa na wartość. Więc, w celu ustalenia najbardziej odpowiedniej opcji dla państwa, zalecamy na skontaktowania się z menedżerem i omówić wszystkie pojawiające się pytanie..!

 

Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia