Kontenery magazynowe

Kontenery magazynowe
Kontenery magazynowe pod kluc
 • Produkcja do 30 dni, montaż w ciągu 2 tygodni
 • Własna produkcja na Ukrainie
 • Wysoka jakość w cenie niższej niż europejskie odpowiedniki
 • Długoterminowa eksploatacja i możliwość dalszej technicznej obsługi
Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia

W rozwijającej się gospodarce ważne miejsce zajmuje sprawne stawianie zakładów produkcyjnych. Najlepsze rozwiązanie to kontenery magazynowe składane, ponieważ mają one wiele istotnych zalet w porównaniu z budowaniem zwykłych magazynów. Przez krótki czas za umiarkowaną opłatę zyskujesz wysoką jakość, a poza tym również możliwość demontażu i ponownego montażu. Firma Modulex oferuje kontenery magazynowe modułowe na najkorzystniejszych warunkach – dzięki lokalizacji produkcji na Ukrainie otrzymujesz europejską jakość w ukraińskiej cenie.

Kontenery magazynowe składane pod klucz

Kolejną zaletą producenta Modulex jest to, że możesz zamówić u nas w pełni wyposażone kontenery magazynowe: od systemów podstawowych i sprzętu po meble i dekoracje. Zadbamy zupełnie o wszystko, wystarczy wybrać produkt z katalogu, a dalej poczekać około półtora miesiąca (produkcja trwa szacunkowo miesiąc, a montaż do dwóch tygodni).

Kontenery magazynowe nowe na zamówienie

Możliwe jest również zamówienie unikalnego produktu według indywidualnych wymagań. Nasz zespół ma trzynaście lat doświadczenia i ponad 600 zrealizowanych projektów, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej nietypowe zamówienia. Same boxy mają standardowe wymiary, ale z ich pomocą możesz zbudować konstrukcję o różnych kształtach i rozmiarach, w tym piętrowe.

Czasami ponownie używane są stare kontenery morskie, ale kupując kontenery magazynowe Modulex otrzymujesz gwarancję nawet przez dwadzieścia lat, więc możesz być pewien jakości materiałów. Co więcej specjalny transport nie jest konieczny do ich dalszej dostawy, wystarczy zwykła ciężarówka.

Odnoszący sukcesy biznesmeni są w stanie dostrzec unikatową ofertę, dlatego wybierają Modulex! Bezpłatne obliczenie zajmie 1 dzień.

Producent kontenerów magazynowych

Istniejemy od 2006 roku. Przez ten czas udowodniliśmy swój profesjonalizm, dlatego takie firmy jak Interpipe, DTEK, Metinvest, CAPAROL, Leader Electric oraz wiele innych współpracują z nami.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty jakości, a także zezwolenia dla materiałów budowlanych, na przykład ISO 9001.

Nasze konstrukcje można używać jako:

 • Warsztaty dla fabryk;
 • Pomieszczenia energetyczne (kotłownie itp.);
 • Garaże, prefabrykowane hangary, magazyny surowców lub produktów gotowych;
 • Pomieszczenia sanitarne;
 • Pomieszczenia pomocnicze (biuro, laboratorium, szatnia modułowa, punkt pierwszej pomocy, jadalnia).

Zalety kontenerów magazynowych od firmy Modulex

Na rynku polskim jest kilka firm sprzedających kontenery magazynowe , lecz Modulex jest najlepszym rozwiązaniem, ze względu na następujące zalety:

 • Optymalne ceny. Nasza fabryka znajduje się na Ukrainie, dlatego też możemy pozwolić sobie na sprzedaż kontenerów magazynowych znacznie taniej niż u konkurencji;
 • Ekologiczność. Podczas budowy unikamy gromadzenia się góry gruzu budowlanego na terenie zabudowanym, a nawet podczas produkcji fabrycznej ilość odpadów jest minimalna, gdyż odbywa się ona w zakładzie. Stąd też nie ma przestojów, materiałów zepsutych przez warunki pogodowe, żadnych dodatkowych kosztów;
 • Mobilność. Kontenery metalowe magazynowe są składane zgodnie z zasadą podobną do Lego, dostarczane ciężarówką do prawie dowolnego miejsca. W razie potrzeby można je łatwo zdemontować i zamontować ponownie w nowym miejscu.
 • Trwała eksploatacja oraz możliwość dalszej obsługi. Zgodnie z przepisami budowlanymi modułowe budowę są klasyfikowane jako trzeci stopień trwałości budynków i konstrukcji inżynierskich. Gwarancja na nasze produkty to 20 lat!
 • Możliwość powiększenia przestrzeni. Jeśli z jakiegoś powodu potrzebujesz więcej miejsca, możesz po prostu kupić kilka dodatkowych modułów.

Kontenery magazynowe koszt, ceny

Ważną informacją jest to, że kontenery magazynowe, biurowe, budowlane oraz inne z naszego katalogu są nieco droższe niż budynki kontenerowe zbudowane przy użyciu innych technologii. Wynika to z dodatkowych zalet technologii modułowej, mianowicie możliwości montażu i demontażu bez utraty jakości, transportowania ciężarówką, bez specjalnych zezwoleń oraz dwudziestoletniej gwarancji na budynki modułowe (inne gwarantują kilka lat lub nawet nie dają żadnej gwarancji).

Koszt szacunkowy kontenerów magazynowych wynosi od 350 USD/M 2, ale cena będzie się różnić w zależności od wielu czynników, więc możesz skorzystać z bezpłatnego obliczenia.

Dostawa i montaż

Własnym transportem dostarczymy Twój kontener do Wrocławia, Krakowa, Łodzi, Warszawy, Poznania, Gdańska, Lublina i innych miast w Polsce. Zespół naszych doświadczonych pracowników szybko i łatwo zamontuje moduł na betonowy fundament, podłoże asfaltowe lub ocynkowane pale.

Modulex – z nami Twój projekt będzie o wiele lepszy!

Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia