Kontenery magazynowe

Kontenery magazynowe
Kontenery magazynowe pod kluc
 • Produkcja do 30 dni, montaż w ciągu 2 tygodni
 • Własna produkcja na Ukrainie
 • Wysoka jakość w cenie niższej niż europejskie odpowiedniki
 • Długoterminowa eksploatacja i możliwość dalszej technicznej obsługi
Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia

W rozwijającej się gospodarce ważne miejsce zajmuje sprawne stawianie zakładów produkcyjnych. Najlepsze rozwiązanie to kontenery magazynowe składane, ponieważ mają one wiele istotnych zalet w porównaniu z budowaniem tradycyjnych magazynów. Przez krótki czas oraz za umiarkowaną opłatę zyskujesz produkt wysoką jakość, a poza tym również możliwość przenoszenie magazynu za pomocą demontażu i ponownego montażu budynku. Firma Modulex oferuje kontenery magazynowe modułowe na najkorzystniejszych warunkach – dzięki lokalizacji produkcji na Ukrainie oraz wykorzystaniem materiałów o wysokim standarcie otrzymują państwo europejską jakość w ukraińskiej cenie.

Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia

Kontenery magazynowe składane pod klucz

Kolejną zaletą producenta Modulex jest to, że może państwo zamówić u nas w pełni wyposażone kontenery magazynowe: włączając system podstawowy, sprzęt, meble i dekoracje. Zadbamy zupełnie o wszystko, wystarczy wybrać produkt z katalogu poczekać około półtora miesiąca (produkcja trwa szacunkowo miesiąc, a montaż do dwóch tygodni).

Kontenery magazynowe nowe na zamówienie

Możliwe jest również zamówienie unikalnego produktu według indywidualnych wymagań. Nasz zespół ma trzynaście lat doświadczenia i ponad 600 zrealizowanych projektów, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej wymagające i nietypowe zamówienia. Same bloki mają standardowe wymiary, ale z ich pomocą możesz zbudować konstrukcję o różnych kształtach i rozmiarach, w tym parterowe i piętrowe.


Czasami ponownie używane są stare kontenery morskie, ale kupując kontenery magazynowe Modulex otrzymujesz gwarancję nawet przez dwadzieścia lat, więc możesz być pewien jakością wykorzystanych materiałów. Ponadto transport naszych modułów nie wymaga specjalnych zezwoleń, dlatego może być dostarczony zwykłą ciężarówką.

Najbardziej wymagające i odnoszące sukcesy biznesmeni są w stanie wyróżnić się unikatową ofertę i otrzymane korzyści od współpracy z firmą Modulex! Bezpłatne obliczenie zajmie 1 dzień.

Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia

Producent kontenerów magazynowych

Działamy na rynku od 2006 roku. Przez ten czas udowodniliśmy swój profesjonalizm i aktywnie współpracujemy z takimi firmami jak: Mercedes, Interpipe, DTEK, Metinvest, CAPAROL, Leader Electric oraz wieloma innymi.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty jakości (na przykład ISO 9001) a także wykorzystanych materiałów budowlanych.

Nasze konstrukcje można używać jako:

 • Warsztaty dla fabryk;
 • Pomieszczenia energetyczne (kotłownie itp.);
 • Garaże, prefabrykowane hangary, magazyny do surowców lub produktów gotowych;
 • Pomieszczenia sanitarne;
 • Pomieszczenia pomocnicze (biuro, laboratorium, szatnia modułowa, punkt pierwszej pomocy, jadalnia).

Zalety kontenerów magazynowych od firmy Modulex

Wśród firm sprzedających kontenery magazynowe,Modulex jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ oferuje swoim klientom następujące korzyści:

 • Optymalne ceny. Nasza fabryka znajduje się na Ukrainie, dlatego też możemy pozwolić sobie na sprzedaż kontenerów magazynowych znacznie taniej niż u konkurencji wykorzystując materiały wysokiej jakości;
 • Ekologiczność. Podczas budowy unikamy gromadzenia się góry gruzu budowlanego na terenie zabudowanym, a nawet podczas produkcji fabrycznej ilość odpadów jest minimalna, gdyż produkcja odbywa się w fabryce. Stąd też nie ma przestojów, materiałów zepsutych przez warunki pogodowe, żadnych dodatkowych kosztów;
 • Mobilność. Kontenery metalowe magazynowe są składane zgodnie z zasadą podobną do Lego, dostarczane ciężarówką do wybranego przez klienta miejsca. W razie potrzeby budynek można łatwo zdemontować i zamontować ponownie w nowym miejscu.
 • Trwała eksploatacja oraz możliwość obsługi po zamówieniu. Zgodnie z przepisami budowlanymi modułowe budowę są klasyfikowane jako trzeci stopień trwałości budynków i konstrukcji inżynierskich. Gwarancja na nasze produkty to 20 lat!
 • Możliwość powiększenia przestrzeni. Jeśli z jakiegoś powodu potrzebuje państwo więcej miejsca, można po prostu kupić kilka dodatkowych modułów.

Kontenery magazynowe koszt, ceny

Ważną informacją jest to, że kontenery magazynowe, biurowe, budowlane oraz inne z naszego katalogu są nieco droższe niż budynki kontenerowe zbudowane przy użyciu innych technologii. Wynika to z dodatkowych zalet technologii modułowej, mianowicie możliwości montażu i demontażu bez utraty jakości, transportowania ciężarówką bez specjalnych zezwoleń oraz dwudziestoletniej gwarancji na budynki modułowe (inne gwarantują kilka lat lub nawet nie dają żadnej gwarancji).

Koszt szacunkowy kontenerów magazynowych wynosi od 450 USD/M 2, ale cena będzie się różnić w zależności od wielu czynników, więc możesz skorzystać z bezpłatnego obliczenia.

Dostawa i montaż

Własnym transportem dostarczymy państwa kontener do Wrocławia, Krakowa, Łodzi, Warszawy, Poznania, Gdańska, Lublina i innych miast w Polsce. Zespół naszych doświadczonych pracowników szybko i łatwo zamontuje kontener metalowy magazynowy na betonowy fundament, podłoże asfaltowe lub ocynkowane pale.

Producent kontenerów magazynowych Modulex – z nami państwa projekt będzie o wiele lepszy!

Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia