Kontenery mieszkalne pod klucz

Kontenery mieszkalne pod klucz
Kontenery mieszkalne
 • Produkcja do 30 dni, montaż w ciągu 2 tygodni
 • Własna produkcja na Ukrainie
 • Wysoka jakość w cenie niższej niż europejskie odpowiedniki
 • Długoterminowa eksploatacja i możliwość dalszej technicznej obsługi
Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia

„Wszystko płynie”, a szczególnie obecnie, kiedy postęp technologiczny niesamowicie zmienia świat. Priorytety współczesnego człowieka wyróżniają się pragnieniem wolności i niezależności. Dlatego na całym świecie mieszkalne kontenery zyskują coraz większą popularność, ponieważ nie muszą być budowane przez lata, w przeciwieństwie do domów trwałych. Nowoczesne składane domki są doskonałym rozwiązaniem do rozmieszczenia na działce w postaci domku letniskowego albo dla osób, którzy często się przeprowadzają.
Są to całoroczne kontenery mieszkalne o specjalnej konstrukcji, nadające się do zamieszkiwania przez cały rok – z dobrą izolacją termiczną i odpornością na warunki atmosferyczne. Zapraszamy do zapoznania się z projektami firmy Modulex, które są luksusowe, a mimo to najtańsze, ponieważ pomimo zastosowania wysokiej jakości materiałów, główna fabryka znajduje się na Ukrainie.

Gotowe projekty – kontenery mieszkalne
Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia
Kontener mieszkalny 15m2

1. Ogólny rozmiar – 6.2х2.48х2.8м.
2. Całkowita powierzchnia – 15.4м2.
3. Rodzaj wykończenia zewnętrznego:
– ściany: aluminiowy panel kompozytowy RAL9003;
– dach: membrana dyfuzyjna.
4. Rodzaj wykończenia wnętrza:
– ściany: drewniana podszewka 65mm, w łazience odporna na wilgoć płyta gipsowo-kartonowa;
– sufit: drewniana podszewka 65mm.
5. Liczba pokoi – 1.

Całoroczne kontenery mieszkalne oraz inne konstrukcje pod klucz

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy gotowe mieszkalne kontenery modułowe, mini-hotele, biura i stróżówki dla pracowników, a też wiele innych wariantów budynku „pod klucz” na najkorzystniejszych warunkach, wyposażone od a do z. Otrzymują państwo gotowy produkt w mniej niż dwa miesiące od momentu uzgodnienia projektu, ponieważ produkcja trwa do 30 dni, a montaż zajmuje 2 tygodnie. Dostajesz gotowy kontener mieszkalny z całą komunikacją hidtawliczną, dekoracją strony wewnętrznej, a nawet meblami – co oznacza, że od razu po zamontowaniu istnieje możliwość się tam przenieść!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy gotowe mieszkalne kontenery modułowe, mini-hotele, biura i stróżówki dla pracowników, a też wiele innych wariantów budynku „pod klucz” na najkorzystniejszych warunkach, wyposażone od a do z. Gotowy kontener mieszkalny otrzymują państwo w mniej niż dwa miesiące od momentu uzgodnienia projektu. Jest to związane z tym, że produkcja trwa do 30 dni, a montaż zajmuje 2 tygodnie wraz z całą komunikacją, dekoracją strony wewnętrznej, a nawet meblami – co oznacza, że od razu po zamontowaniu istnieje możliwość się tam przenieść!

Mobilne kontenery mieszkalne na działkę – konstrukcja na zamówienie

Dobrze zorganizowany system szybkiej produkcji, standardowe moduły i niski cennik nie oznaczają, że każdy dom będzie identyczną kopią drugiego. Nasz zespół oferuje wiele opcji do wyboru: zaczynając od miejsca, w którym zlokalizuje się budowa kontenera mieszkalnego (betonowy fundament z bloków, podłoże asfaltowe bądź ocynkowane pale śrubowe), a kończąc na dekoracji wewnątrz i na zewnątrz. Struktura może składać się z dowolnej liczby modułów w zależności od wybranego rozmiaru. Oferujemy również piętrowe kontenery mieszkalne. Mamy ponad sześćset zrealizowanych zamówień oraz indywidualne podejście do każdego klienta, więc to pozwoli państwu stworzyć własny, niepowtarzalny, przytulny domek. Warto pamiętać, iż zawsze można dodawać nowe moduły do ​​gotowej konstrukcji, jeśli zabraknie miejsca, a także rozmontować ją czy nawet przenieść do innego miejsca w razie potrzeby.

Mobilne kontenery mieszkalne z wyposażeniem

Zamawiając domy-kontenery mieszkalne lub inne opcje z oferty Modulex, na przykład kontenery mieszkalne biurowe lub kontenery mieszkalne jako barakowozy, przede wszystkim skupiamy się na szybką realizację, mobilność oraz atrakcyjny koszt. Tanie kontenery mieszkalne są już gotowe do użytku. Instalacja elektryczna, izolacja, dekoracja strony wewnetrznej i zewnetrznej będą już zamontowane. Oraz możliwa instalacja dodatkowego wyposażenie, a nawet meble.

Aby to wszystko było możliwe, budowa kontenerów mieszkalnych, które realizuje producent Modulex podzielona jest na następujące etapy:

 • Przygotowanie;
 • Budowa kontenerów oraz bloków;
 • Uzbrojenie techniczne;
 • System ogrzewania, kanalizacja, zaopatrzenie w wodę;
 • Montaż drzwi oraz okien;
 • Wykończenie pomieszczenia;
 • Fundament
 • Montaż
 • Instalacja dachowa

Zalety kontenerów mieszkalnych sprzedawanych firmą Modulex

Realizujemy kontenery budowlane mieszkalne od ponad 13 lat. Posiadanie niezbędnych europejskich certyfikatów jakości pozwala nam cieszyć się zaufaniem zarówno jak firm, jak i klientów indywidualnych. Z kolei lokalizacja produkcji na Ukrainie sprawia, iż nasze kontenery mieszkalne są wśród najtańszych w Polsce, przy tym nie tracąc na jakości. Zamawiając nasze wyroby, otrzymasz też:

 1. Profesjonalny montaż;
 2. Szybką dostawę;
 3. Możliwość wymiany elementów bądź dodawania modułów;
 4. Oszczędność energii;

Kupno kontenerów modułowych mieszkalnych: koszt, ceny

Wartość dla każdego towaru z katalogu Modulex jest najbardziej korzystna w porównaniu z podobnymi ofertami od konkurentów. Mogą to być kontenery mieszkalne socjalne, letniskowe czy też kontenery gastronomiczne – zawsze otrzymasz więcej korzyści będąc klientem naszej firmy. Koszt budowy wynosi średnio od 350 USD/M 2.

Dostawa i montaż

Ze względu na własną konstrukcję, kontenery stalowe mieszkalne mogą być dostarczane do Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi oraz wielu innych miast Polski zwykłą ciężarówką. Posiadamy własny transport, więc nie musisz się martwić o transportowanie, masz gwarancję od producenta, że towar dotrze na miejsce na czas bez żadnych uszkodzeń.
Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami lub skorzystaj z darmowego obliczenia wartości twojego wymarzonego domku w ciągu 1 dnia!

Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia