Kontenery mieszkalne

Kontenery mieszkalne
Kontenery mieszkalne pod klucz
 • Produkcja do 30 dni, montaż w ciągu 2 tygodni
 • Własna produkcja na Ukrainie
 • Wysoka jakość w cenie niższej niż europejskie odpowiedniki
 • Długoterminowa eksploatacja i możliwość dalszej technicznej obsługi
Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia

„Wszystko płynie”, a szczególnie obecnie, kiedy postęp technologiczny niesamowicie zmienia świat. Priorytety współczesnego człowieka wyróżniają się pragnieniem wolności i niezależności. Dlatego na całym świecie mieszkalne kontenery zyskują popularność, ponieważ nie muszą być budowane przez lata, w przeciwieństwie do domów kapitałowych.

Te nowoczesne składane domki są doskonałym rozwiązaniem do rozmieszczenia na działce jako domku letniskowego albo dla osób, którzy często się przeprowadzają. Są to kontenery mieszkalne całoroczne o specjalnej konstrukcji, co pasują do życia przez cały rok – z dobrą izolacją termiczną i zabezpieczone przed kaprysami pogody. Zapraszamy więc do zapoznania się z projektami firmy Modulex, które są luksusowe, a mimo to najtańsze, ponieważ fabryka zlokalizowana na Ukrainie.

Gotowe projekty – kontenery mieszkalne
Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia
Kontener mieszkalny 15m2

1. Ogólny rozmiar – 6.2х2.48х2.8м.
2. Całkowita powierzchnia – 15.4м2.
3. Rodzaj wykończenia zewnętrznego:
– ściany: aluminiowy panel kompozytowy RAL9003;
– dach: membrana dyfuzyjna.
4. Rodzaj wykończenia wnętrza:
– ściany: drewniana podszewka 65mm, w łazience odporna na wilgoć płyta gipsowo-kartonowa;
– sufit: drewniana podszewka 65mm.
5. Liczba pokoi – 1.

Kontenery mieszkalne całoroczne oraz inne konstrukcje pod klucz

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy gotowe kontenery modułowe mieszkalne, mini-hotele, biura i stróżówki dla pracowników, a też wiele innych opcji „pod klucz” na najkorzystniejszych warunkach, wyposażone od a do z.

Otrzymasz wynik w mniej niż dwa miesiące od momentu uzgodnienia projektu, ponieważ produkcja trwa do 30 dni, a montaż zajmuje 2 tygodnie. Dostajesz gotowy kontener mieszkalny z całą komunikacją wewnątrz, ba nawet meblami – możesz natychmiast się tam przenieść!

Mobilne kontenery mieszkalne: konstrukcja na zamówienie

Dobrze ugruntowany system szybkiej produkcji, standardowe moduły i niski cennik nie oznaczają, że każdy dom będzie identyczną kopią drugiego. Nasz zespół oferuje wiele opcji do wyboru: zaczynając od miejsca, w którym ma się odbyć budowa kontenera mieszkalnego (betonowy fundament z bloków, podłoże asfaltowe bądź ocynkowane pali śrubowe), a kończąc na dekoracji wewnątrz i na zewnątrz. Struktura może składać się z dowolnej liczby modułów w zależności od wybranego rozmiaru. Oferujemy również kontenery mieszkalne piętrowe. Mamy za sobą ponad sześćset zrealizowanych zamówień, więc zakres wyboru pozwoli każdemu klientowi stworzyć własny, niepowtarzalny, przytulny domek. Warto pamiętać, iż zawsze można dodawać nowe moduły do gotowej konstrukcji, jeśli zabraknie miejsca, a także rozmontować ją czy nawet przenieść do innego miejsca w razie potrzeby.

Mobilne kontenery mieszkalne z wyposażeniem

Zamawiając domy-kontenery mieszkalne lub inne opcje z oferty Modulex, na przykład kontenery mieszkalne biurowe czy też kontenery mieszkalne jako barakowozy, przede wszystkim liczymy na przystępny koszt, szybką realizację oraz mobilność. Tanie kontenery mieszkalne są już gotowe do użytku. Komunikacja oraz systemy podstawowe będą już w nim wyposażone, jest sprzęt, a nawet meble.

Aby to wszystko było możliwe, budowa kontenerów mieszkalnych, które realizuje unikatowy producent Modulex podzielona jest na następujące etapy:

 • Przygotowanie;
 • Budowa kontenerów oraz bloków;
 • Instalacja elektryczna. Komunikacja inżynierska;
 • System ogrzewania, kanalizacja, zaopatrzenie w wodę;
 • Montaż drzwi oraz okien;
 • Wykończenie pomieszczenia;
 • Fundament
 • Montaż
 • Instalacja dachowa

Zalety kontenerów mieszkalnych sprzedawanych firmą Modulex

Realizujemy kontenery budowlane mieszkalne od ponad 10 lat. Posiadanie wszystkich niezbędnych europejskich certyfikatów pozwala nam cieszyć się zaufaniem zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, a lokalizacja produkcji na Ukrainie sprawia, iż nasze kontenery mieszkalne są wśród najtańszych w Polsce. Zamawiając nasze wyroby, otrzymasz też:

 1. Szybką instalację;
 2. Prosta podstawa;
 3. Możliwość wymiany elementów bądź dodawania modułów;
 4. Oszczędność energii;

Kupno kontenerów modułowych mieszkalnych: koszt, ceny

Wartość dla każdego towaru z katalogu Modulex jest najbardziej zyskowna pomiędzy podobnymi ofertami. Mogą to być kontenery mieszkalne socjalne, letniskowe czy też kontenery mieszkalne gastronomiczne – zawsze wygrywasz, będąc klientem naszej firmy. Koszt budowy wynosi średnio od 350 USD/M 2, niemniej jednak jakość produktów pozostaje na wysokim poziomie.

Dostawa i montaż

Ze względu na swoją konstrukcje, kontenery stalowe mieszkalne mogą być dostarczane do Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzia oraz wielu innych miast Polski zwykłą ciężarówką. Posiadamy własny transport, więc nie musisz się martwić o transportowanie, masz gwarancję od producenta, że towar dotrze na miejsce na czas bez żadnych uszkodzeń.

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami lub skorzystaj z darmowego obliczenia wartości twojego wymarzonego domku w ciągu 1 dnia!

Darmowe obliczenie w ciągu 1 dnia