Modularna weranda dla domku z Container-praktyczne rozwiązanie

Stary dom domek, który wydawał się tak duży w dzieciństwie, w końcu okazuje się być nie tak ogromny. Jest to również w przypadku zakupu nowego domu bez werandy. Na etapie kontroli pustych pomieszczeń wydaje się, że przestrzeń jest wystarczająca do niczego. A kiedy przyniósł meble i wszystko, co nie było konieczne w apartamencie miasta, okazuje się, że miejsce do wypoczynku jest krytycznie brakuje. Zimą Goście mają do zawieszania odzieży wierzchniej. Dzieci nie mają miejsca na igraszki przy złej pogodzie. O dobrym symulatorze sportu w kraju można zapomnieć. I na werandzie jest wielki, aby zebrać wokół dużego stołu z całą rodziną lub po prostu drzemkę w fotelu bujanym.

Jak zdecydować się na werandzie rozszerzenie?

Jeśli takie myśli już odwiedził Cię, to realizacja konieczność rozszerzenia użytecznej części domu kraju kosztem werandy przyszedł. Ale potem zaczynają tracić wątpliwości. Po tym wszystkim, każda konstrukcja na już zamieszkałym miejscu-to "koszmar i horror". Nie ma odpoczynku, lub tata całe lato biegnie z Piła i młotek wokół domu, lub pół lata na 600 wędrować ponury rodzaj chłopów i okresowo coś zrobić.

Modularna weranda dla domków letniskowych

W każdym razie, Działka jest zaśmiecona nową strukturę-materiały z jednej strony, budynek gruzu z drugiej strony, i dotrzeć do drzwi wejściowych, musisz być prawdziwym Acrobat, ponieważ weranda budowy pokrywa się tylko ganek. Ale jest to możliwe, aby uniknąć tego wszystkiego i uzyskać piękną, niezawodną werandę z szerokim przeszkleniem.

pomoże w tej modularnej budowie kontenerów. Zalety tego typu konstrukcji będą rozważane poniżej.

Budowa nieplanowanej werandy-jakie są trudności?

Wszelkie standardowe przedłużenie do domu powinny być bezpiecznie związane z budową stolicy. Nie jest bardzo trudno połączyć jeden drewniany mur z innym, ale aby uniknąć kolejnych deformacji struktury, weranda powinna być na jednym fundamencie z domu.

Modularna weranda dla domku z pojemnika

W przypadku użycia stosów można dokręcić lub napełnić te same stosy na równej głębokości. Ale monolityczne płyty lub taśmy takie skupić się nie przejdzie. Betonu wlewa się w krótkim okresie czasu i nie da się wiarygodnie "przykleić" jeden w/b budowy do innego.

Okazuje się, że konieczne jest zbudowanie całkowicie oddzielną werandę od domu z jego murów, fundament. Nie może być związany z domu, inaczej w zimie falujący gleby, ściany domu może pochodzić kawałek. Ponieważ weranda ma duży stopień przeszklenia, konieczne jest, aby zapewnić bardzo wysoką sztywność ramy, w przeciwnym razie szkło może pękać.

Domy modułowe są produkowane w warunkach fabrycznych. Spawana metalowa rama pojemnika ma stabilność perkosis, nieosiągalną dla konstrukcji drewnianej. Możesz, nie martwiąc się o niezawodność, wyciąć ogromne otwory pod ramą z dwóch lub nawet trzech stron.

Gdzie znaleźć moduł do werandy?

Istnieje wiele firm produkujących budynki modułowe. Mogą prowadzić i zainstalować na swojej stronie gotowy izolowane i przeszklone werandy lub standardowego pojemnika w długości 6 lub 12 metrów, które można wyposażyć w woli. W każdym przypadku spędzasz znacznie mniej czasu i wysiłku, niż wymagałoby to budowy kapitału:

  • Prosta podstawa: kilka pali lub gotowych bloków betonu.
  • Gotowy dach stalowy (nie trzeba wydawać na Materiały dachowe).
  • Na miejscu w ciągu jednej godziny.
  • Nie ma potrzeby budowania szkieletu, wystarczy wykończeniowe pracy.

Modularna weranda kontenera

Ta weranda na stylistyka zbliżył się do podmiejskiego domu, może być łatwo oddzielone odpowiedni materiał, do malowania ścian w tym samym kolorze. Wtedy nikt nie zrozumie, że weranda została później dodana do głównego domu. Nowoczesna modułowa konstrukcja pozwala na szybkie tworzenie komfortowych warunków życia na wsi.

Поделиться статьей