Co należy zwrócić uwagę przy wyborze modułowe kabiny?

Wybór mobilnych kabin, kupujący muszą rozpocząć od miejsca przeznaczenia i przewidywany okres działania modułu. Jednak, istnieje wiele funkcji, które należy zwracać uwagę na przy zamawianiu domek lub biuro. I przy zakupie czasu dla kierownika lub budowniczych "na miesiąc-inny."

Wymogi jakości metalu i drewna

Jeśli są Państwo zainteresowani w modułowe kabiny z drewna panele, wybrać spośród tych z suszonego drewna. Brak obróbki cieplnej doprowadzi do projektu.

Jak wybrać kabiny modułowe

Bardziej trwała i wytrzymała opcja-metalowa konstrukcja. Upewnij się, że masz: farby, podkład i warstwę antykorozyjną na arkuszach materiału budowlanego. Nie pomalowane strefy są niedopuszczalne. Na spoinach spawalniczych nie powinno być plam stopionego metalu.

Wybór niezawodnej ramki

W metalowej strukturze kabin znajduje się szkielet. Baza może być wykonana z kanału lub narożnika (od tego momentu zależy możliwy okres użytkowania "Time-Yankee"). Rażącego naruszenia, znacząco zmniejszającego czas użytkowania wagonu, zastosowanie do budowy 6 * 2,5 m. i ponad 50 mm narożnika.
Należy wziąć pod uwagę standardowe wymagania dotyczące ramek:

  • Minimalnie 63-65 mm. – Grubość metalowego narożnika dla modułu o rozmiarze 4 * 2,5 m;
  • Minimalnie 75 mm. – Grubość metalowego narożnika dla modułu o rozmiarze 6 * 2,5 m.

Jeśli planujesz transport przyczepy, wybierz model z ramką na dole i górnej części metalowego kanału. Ten projekt będzie lepiej stanąć na fundamentach i ma większą odporność na wibracje.

Rysy twarzy od zewnętrzny wykończenia

Zewnętrzne kabiny modułowe mogą być wykończone deskami, Brusom, wagonem, folią ochronną, wełną mineralną lub ocynkowaną blachą. Optymalny wariant wyposażenia jest wybierany z uwzględnieniem celu projektu.

Materiał produkcji drzwi w modułach metalowych jest ekologiczny. Posiada przyzwoitą wytrzymałość i izolację termiczną. Jeżeli wagon jest wykonany z drewna, to te same surowce są produkowane i są grupami wejściowymi.

Okna "Timebar" mogą być izolowane przez producenta. Konstrukcje metalowe są często wyposażone w niedrogie podwójne szyby lub proste drewniane okna. Dopuszczalne jest zamontowanie tymczasowych żaluzji chroniących konstrukcję przed silnymi wiatrami w podmuchach.

Minimalne wyposażenie

Ułożenie kabin spoczywa na ramionach kupującego. Jeżeli moduł ma być używany jako tymczasowy lokal mieszkalny, musi on być:

  • Stół roboczy lub kuchenny;
  • Mała umywalka;
  • Łazienka.

Przy wyborze małego modułu, upewnij się, że określone elementy mogą być umieszczone na placu. Jeśli pomieszczenie ma duże wymiary, można je podzielić na partycje.

Wybór kabin modułowych

Jeżeli kabina jest zakupiona na budowie, powinna być dostarczona w kabinie prysznicowej (jeśli nie jest na terytorium pracy).

Bezpieczeństwo pożarowe

W kabinach można używać komputerów, czajników elektrycznych, grzejników i innych urządzeń elektrycznych. Dlatego przed zakupem modułu upewnij się, że okablowanie jest wysokiej jakości:

  • Obciążenie przewodu powinno zapewnić znaczną dostawę;
  • Tylko przewód niepalny;
  • WyŁączniki i gniazda powinny być izolowane od materiału budowlanego ścian.

Поделиться статьей