Poniżej ceny, nad barem!

 

Jak często otrzymujesz zniżki na towary, tak więc nawet nie negocjacje ze sprzedającym? A wraz z obniżeniem ceny jest również wysoki poziom usług i wysokiej jakości towarów? I to wszystko-bez haczyka! Najprawdopodobniej nie tak często. Czy chcesz?

PoWażna sprawa

Domek letniskowy z modułami blokowymiModułowa konstrukcja to sfera wymagająca ścisłego przestrzegania technologii, poważnego podejścia oraz możliwości szybkiego podejmowania właściwych decyzji.

Firma Modulex, ściśle przestrzegając tych zasad, zyskała następujące doświadczenie:

  • Stworzyliśmy około 11000 metrów kwadratowych obszarów użytecznych. To jest, bez małych, prawie dwóch boisk piłkarskich!
  • Nasze doświadczenie w branży budowlanej budynków prefabrykowanych-ponad 8 lat. W tym czasie wzniesiono ponad 200 budynków.
  • Nasza firma prowadzi system kontroli jakości, stworzony w 1987, w chwili obecnej ISO 9001, który jest przedmiotem oddzielnej dumy dla nas.
  • Okres gwarancji na nasze produkty wynosi 25 lat, jeśli można go używać do 50 lat.

Korzyści

Rzućmy okiem na korzyści klientów uzyskać od współpracy z Modulex:

Konstrukcja pod klucz. Zamawianie w naszym kompleksowym projekcie, pozbyć się bólów głowy w formie projektowania, dostawy i instalacji-nasi specjaliści będą z łatwością sprostać tym zadaniu.

Wysyłki. Do dyspozycji firmy jest specjalny transport wyposażony w manipulator, który pozwala na:

  • Szybkie dostarczanie produktów do miejsca montażu.
  • Szybko zwolnić moduły i uprościć ich instalację.
  • Oszczędność przy dostawie.

Instalacji. Dwa Instalatory i manipulator dźwigowy to wszystko, czego potrzebujesz, aby korzystać z modułowego budynku, który jest w pełni dostosowany do Twoich potrzeb w ciągu 2 godzin.

Szybka konstrukcjaKoszt jest niższy niż w przypadku konkurentów. Jedną z naszych głównych zalet-zakłady produkcyjne znajdują się na Ukrainie, co pozwala na uniknięcie dopłat, opłat celnych, usług pośredników, a także skraca czas produkcji i dostawy konstrukcji modułowych i kontenerów blokowych.

Idziemy na spotkanie z klientem

Ta organizacja pracy daje nam możliwość zaoferowania ceny o 20% niższej niż konkurencja. Większość naszych klientów preferuje tę korzyść.

Ponadto, kolejność budowy ponad 100 m2 przynosi rabat 5%.

Gdzieś oferowane jeszcze taniej? ZaPoznania się z ofertą handlową konkurentów, a koszt zamówienia stanie się jeszcze niższy.

Gotowy na zamówienie? Czekamy na Twoje wezwanie na telefon wskazany na stronie. Można również wypełnić formularz, aby zamówić wstępne obliczenie.

Поделиться статьей