Praktyczne materiały do wykańczania elewacji

Zewnętrzne wyposażenie z różnych materiałów pomoże podkreślić styl domu, status właścicieli i po prostu chronić budynek przed niszczącym wpływem czynników naturalnych. Ta technika jest stosowana w miejscach, gdzie budowa modułowego budynku lub wiejski domek ma miejsce.

Siding dla robót fasadowych

 Panele są uważane za najbardziej tani, powszechny i estetyczny materiał, który jest używany do prac fasadowych. Proces galwaniczny jest prosty i szybki.

 Na rynku budowlanym Siding jest reprezentowany przez panele z różnych materiałów:

 • Winylu
 • Metal
 • Cementu.

PoSzycie może symulować strukturę naturalnego drewna lub kamienia. WyKończone fasady nie wymagają specjalnej pielęgnacji i doskonale tolerują sezonowe zmiany temperatury. Dlatego konstrukcja modułowa "pod klucz" często używa bocznicy, której żywotność wynosi około 40 lat.

Płyty cementowo-wiórowe do wyposażenia zewnętrznego

Jeśli dla zewnętrznych prac wykończeniowych są wybrane płyty CSP, szkielet budynku będzie chroniony przed opadami i zimnym wiatrem. Masters zaleca zainstalowanie pokrycia na prefabrykowanych budynków modułowych po wstępnej wyposażone obreshetki. Fasady gotowe różnią się:

 • odporność na ogień;
 • Absolutna ekologia;
 • Nie gnij;
 • Mają płaską powierzchnię, która może być gipsem lub barwione.

Uwagę! Takie płyty wyróżniają się znaczną masą i kruchością. Cięcie materiału jest wykonywane przez bułgarski z metalowym rozpylaczem.

Estetyczny blok domu

To jest dobre i niedrogie do naśladowania drewniane pokrycie domu ramy jest to możliwe przy pomocy bloku-House. Materiał ma formę zaokrąglone kłody lub belki, i jest wykonany z tanich sosnowych lub bardziej trwałe modrzew.

Wykończenie elewacji w prywatnym domu

W przypadku płyt fasadowych są wydawane płyty o szerokości od 15 SM. Materiał ma gładką powierzchnię, chronioną przed wilgocią i gniciem przez specjalną impregnację. To wykończenie wykonuje swoje funkcje około 20 lat, całkowicie zachowując estetykę.

 1. Szybka instalacja jest możliwa dzięki systemowi Spike-Groove.
 2. Dopuszcza się wymianę oddzielnego uszkodzonego elementu bez konieczności całkowitego demontażu budynku bloku.
 3. Panele wyłączają deformację i mogą być malowane lub otwierane lakierem.

Materiał ten jest dołączony do wstępnie wyposażonej skrzyni. Pomiędzy panelami a ścianą musi znajdować się szczelina wentylacyjna.

Kamienna podszewka

Jest to uważane za drogie i kosztowne w czasie i pieniędzy. W tym samym czasie gotowe fasady pokryte klinkieru, cegły prasowane lub kamień naturalny są uważane za najbardziej oryginalne, ciepłe i chronione przed zniszczeniem. W procesie instalacji wymagane jest wstępne ułożenie fundamentu chroniącego kamień przed kontaktem z ziemią.

Wykończenie fasady domu

Wykończenie płyt styropianowych

Idealna do wytwarzania dużych budynków. Płytki różnią się wielkością, co przyspiesza proces roboczy. Instalacja odbywa się na ścianach z dowolnego materiału budowlanego i zapewnia zastosowanie specjalnego kleju lub roztworu. Zaletami materiału są:

 • Niska waga;
 • zdolność do utrzymania ciepła;
 • Wybór malarstwa tekstury i Kolorystyka;
 • Szybka instalacja;
 • Przystępny cenowo koszt.

Tynki tradycyjne

Materiał ten charakteryzuje duży wybór kolorów, tekstur i kompozycji. Dlatego tynk można podnieść w konkretnych warunkach klimatycznych obszaru. Tynk słabo nadaje się do spalania, zachowuje swój kolor, posiada właściwości termoizolacyjne i wymaga profesjonalnego zastosowania.

Поделиться статьей