Zalety konstrukcji modułowej

Technologia budowy modułowych budynków została szeroko rozpowszechniona w ciągu ostatnich 10 lat. Istnieje możliwość wyjaśnienia popularności tej metody budowy obiektów dzięki uproszczeniu, a także przyspieszeniu procesu budowy. Teraz modułowy budynek mieszkalny jest zaawansowanym i technologicznie postępującym systemem budowy budynków.

Zalety takiej konstrukcji

Budowa modułowa na Ukrainie jest dość powszechna. Jego popularność można wyjaśnić następującymi pozytywnymi cechami:

  • Terminowość erekcji: budynki są wznoszone na podstawie identycznych bloków kontenerów. To zjednoczenie znacząco obniża koszty, a także upraszcza proces budowlany. Eksperci zbierają budynki o różnej złożoności, ponieważ każdy moduł blokowy ma bardzo małą wagę;
  • Szeroki zakres projektów: może wznieść obiekty do 3 kondygnacji, z dowolną liczbą pokoi;
  • Mogą być wyposażone w stałe miejsce zamieszkania: Sprzęt może zawierać łączność elektryczną, jak również wszelką niezbędną infrastrukturę, systemy zaopatrzenia w wodę, jak również urządzenia sanitarne;
  • Terminy realizacji projektu są znacznie zmniejszone: odnosi się to do czasu produkcji kontenerów, a także procesu budowy budynków;
  • Możliwe w trudnych ustawieniach miejskich. Budynki stojące nie są przeszkodą;
  • Mogą być zmodernizowane: możliwa jest pełna restrukturyzacja, a także zwiększenie, zmniejszenie wielkości pomieszczenia w zależności od wymagań, które właściciel stawia na przyszłość.

Ponadto solidne i lekkie modułowe konstrukcje metalowe pozwalają na wykorzystanie lekkiego fundamentu. Z reguły Projekt zakłada powstanie wkrętów na stosie lub MALOZAGLUBLENNYJ. Tak więc, deweloper może zaoszczędzić znaczne fundusze, aby wznieść duży lub bardzo mały obiekt.

Minimalny czas instalacji

Budowa dwupiętrowego domu modułowego trwa od trzech do czterech dni. Warunki erekcji obiektów modułowych nie są porównywalne z budową domów z innych materiałów na tradycyjne technologie. Ponieważ prace wykończeniowe zostały już przeprowadzone w warunkach fabrycznych, modułowy budynek jest gotowy do pracy natychmiast po zakończeniu instalacji.
Zalety konstrukcji modułowej Efektywność konstrukcji jest zapewniona przez prostotę montażu. Nie wymaga zaangażowania wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Obróbka wewnętrzna i zewnętrzna odbywa się w warunkach fabrycznych, według uznania klienta. Nie jest trudno wybrać dom z modułów odpowiednich dla wszystkich parametrów. Ściany budynków modułowych "oddychać", zapewniając zdrowy mikroklimat wewnątrz domu.

Korzystne ceny za budowę modułową

Ceny dla biur modułowych, jak również budynków mieszkalnych, punktów kontroli bezpieczeństwa i innych obiektów są atrakcyjne dla wszystkich klientów. Koszt każdego projektu jest obliczany indywidualnie przez specjalistów. Aby wybrać najlepszą opcję, sugeruje się, aby obejrzeć budynek z bloku kontenerów od producenta.

Поделиться статьей