Jaka jest różnica pomiędzy domami modułowymi a ramkami?

Różnica między modułowe i domy ramowe jest bardzo łatwe do ustalenia, ale obecność cech w każdej z wymienionych technologii budowlanych nie oznacza ich niedoskonałości.

Wbrew oczekiwaniom, sytuacja jest odwrócona. Pomimo powiązanych pozycji na rynku nieruchomości, te warianty wzorów mają prawo do istnienia, dzięki indywidualnym obszarom zastosowania, a także doskonałe od innych właściwości.

Dla większej widoczności, konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na każdej z "boków monety", które pozwolą, kierując się zgromadzonej wiedzy, niezależnie wybierz Dom wakacyjny pod klucz.

Co to są domy ramowe?

Frame House to rodzaj lekkich struktur, których podstawą jest szkielet, wykonany z drewna lub metalowych pali. Ten projekt wymaga zespołu kolekcjonerów więcej wysiłku niż dom kontenerów, ale może pochwalić się oryginalnością formy i nieograniczoną wielkość.

Jeśli chodzi o powłokę, odpowiednia opcja jest płyta warstwowa, obejmujące ramy zarówno z zewnątrz i wewnątrz.

W roli grzejników do domów ramowych mogą być zarówno naturalne i chemicznie syntetyzowane analogi, które wyjaśnione są przez ich odosobniony pobyt w ścianach struktury, nie może szkodzić organizmowi ludzkiemu.

Zalety domów ramowych.

Kontynuacja rozpoczętego tematu, nie będzie zbędna do zapoznania się z listą zasług związanych z konstrukcjami szkieletowymi. Wśród nich są:

  • Relatywnie niski koszt budowy;
  • "Lekkość" całej struktury, co umożliwia wykorzystanie konwencjonalnej, nie wzmocnionej podstawy jako podstawy;
  • Wysoka intensywność nagrzewania, zapewniana przez niewielką moc cieplną ścian zawierających ubytki wypełnione grzejnikami.

Co to są domy modułowe?

Po wyjaśnieniu subtelności technologii szkielet konstrukcji, konieczne jest przejście do modularnego analogowego, w oparciu o kombinację uprzednio przygotowane bloki.
Tak więc, modułowe domy na Ukrainie są dostarczane z naszej firmy Modulex w gotowej formie, wymagającej interwencji budowlanej tylko na etapie montażu konstrukcji.
Wśród zalet domów modułowych można wyróżnić:

  • Zapis warunków budowy, ograniczony do kilku dni kalendarzowych;
  • Zwiększona wytrzymałość, lepsze analogi ramy i brak ubytków w strukturze ścian modułu;
  • Wysoki stopień gotowości operacyjnej dzięki fabrycznej instalacji wszystkich wiadomości związanych z tradycyjnym domem.

Jedyny minus, w porównaniu do technologii ramki, jest monotonią Form Factor. Ze względu na wykorzystanie tego samego typu moduły kwadratowe lub podłużne kształt, gotowy projekt nabywa bardzo ostre kontury, nie porównywalne do domów ramy, gdzie wygląd i kształt domu może być sztucznie dostosowane do życzenia klienta.

Oferta handlowa naszej firmy

Chcąc zamówić prefabrykowane budownictwo w Modulex, klient otrzymał możliwość wyboru bloku kontenerów lub preferują klatki analogi, otrzymujących równie wysoki poziom usług.
Między innymi gwarantujemy ścisłą zgodność prowadzonych prac budowlanych z planowanym planem, który pozwala na oddanie gotowego obiektu bez opóźnień.
Modulex-komfortowe zakwaterowanie w przystępnych cenach!

Поделиться статьей