Budowa domów modułowych we Lwowie

Wysoka prędkość budowy stała się szczególnie istotna. Szybko wystawiać niedrogie i wysokiej jakości budynków pozwala blok-Modular Technology Modulex. Dzięki niemu, konstrukcja nie jest przedłużana przez dziesięciolecia. W możliwie najkrótszym czasie klient otrzymuje modułowy dom lub przestrzeń handlową. Modulex pozwala na budowę:

 • Przedszkola
 • Korpus obozu letniego;
 • Szkoła
 • Pawilonów handlowych;
 • Magazyny, magazyny warzyw;
 • Szpitale, szpitale mobilne;
 • Kompleksy biurowe;
 • Pomieszczenia produkcyjne;
 • Budynki mieszkalne;
 • Baza rekreacyjna;
 • Domki itp.

Na technologii Modulex możliwe jest zbudowanie nie tylko elementarnych konstrukcji jednopiętrowych typu kabin i domów letnich, ale także pełnoprawnych 2-i 3-piętrowych budynków z wszelką niezbędną komunikacją. Firma podnosi domy modułowe we Lwowie i innych miastach Ukrainy w krótkich warunkach i po przystępnych cenach.

Budowa modułowa we Lwowie

Jak zbudować domy modułowe

Budynki modułowe są dosłownie montowane z prefabrykowanych pojemników blokowych. Klient podaje swoje parametry. Na ich podstawie za 5-6 dni powstaje niezbędna liczba modułów. Są one dostarczane do miejsca i zebrane w całym budynku w ciągu kilku godzin.

Firma produkuje kontenery blokowe i odpowiada za ich jakość. Gwarancja na ramę domu modułowego wynosi 25 lat. W katalogu można zobaczyć próbki budynków. Firma dostarcza klientowi w pełni gotowy produkt z wewnętrznymi i zewnętrznymi wykończeniami, klatkami schodowymi, oknami itp.

Zalety budynków modułowych we Lwowie

Główne zalety konstrukcji modułowej są następujące:

 1. Prędkość. Kilka dni-i dom we Lwowie jest gotowy. W ten sposób klient nie otrzymuje "gołe ściany", a założenie z całą komunikacją, całkowicie gotowy do pracy.
 2. Niezawodność. Budynki prefabrykowane są eksploatowane przy wysokich (do + 50 ° c) i ekstremalnie niskich temperaturach (do-50 ° c). Na wniosek klienta Spółka dokonuje późniejszej konserwacji placówki.
 3. Mobilności. Prefabrykowane budynki modułowe we Lwowie są idealnym rozwiązaniem dla budowy trwałych, tymczasowych i ruchomych obiektów. W razie potrzeby, dom pojemników można szybko zdemontować, transportowane co najmniej tysiące kilometrów i ponownie zebrać w nowym miejscu, bez uszczerbku dla jakości konstrukcji.
 4. Ekonomicznych. Budowa technologii Modulex jest znacznie tańsza niż kapitał. Klient potrzebuje przestrzeni biurowej i otrzymuje je w ciągu kilku dni. Nie ma potrzeby płacenia za wynajem drogich nieruchomości komercyjnych, podczas gdy budynek murowany jest budowany.

Cena gotowego budynku zależy od jego powierzchni i złożoności.  ZaDzwoń pod numer telefonu i zamówić kalkulację kosztów swojego przyszłego modułowego domu!

Поделиться статьей