Budowa modułowych budynków w Odessie

Budowa stolicy zajmuje dużo czasu. Ponadto, taka budowa będzie wymagała znacznych inwestycji finansowych. Jeśli nie są gotowe do nich i są ograniczone w czasie, najlepszym rozwiązaniem będzie Budowa budynku typu modułowego. Firma "Modulex" jest zaangażowana w nowoczesne budownictwo modułowych domów w Odessie, co gwarantuje wysoką szybkość i jakość konstrukcji.

Budowa modułowych budynków w Odessie

Dom kontenerów w Odessie

Budynki zbudowane z oddzielnych modułów, nie przyznają się do domów kapitałowych na wskaźniki komfortu. Wprowadzenie budowy do eksploatacji pociąga za sobą instalację wszystkich systemów inżynieryjnych i komunikacji domowej. Zalety tego typu konstrukcji można przypisać takim czynnikom:

  • Przyjazne dla środowiska procesy produkcyjne;
  • Duża szybkość budowy i poprawy;
  • Efektywność produkcji modułów, ich dostawy i instalacji;
  • Zwartość umieszczenia na stronie;
  • Możliwość przemieszczania konstrukcji po demontażu.

Wielu mieszkańców Odessy już docenili wygodę takich konstrukcji. Tylko w tygodniu na swojej stronie można wznieść domek. Modułowe budynki w Odessie są często używane do sprzętu zbytu lub tace. Szybkość i ekonomia technologii pozwala na wykorzystanie jej do budowy pomieszczeń dla usług o różnym przeznaczeniu, biurach, budynkach mieszkalnych lub administracyjnych.

Jak zamówić produkcji modułowej dom w Odessie

Obszar jednego bloku, który jest podstawą technologii, jest niewiele więcej niż 15 metrów. Powierzchnia budynku, który można wznieść, zawsze będzie wielokrotnością tej wartości. Rama konstrukcji jest pokryty przez panele. Ich "farsz" jest wysokiej jakości izolacji. Kompozytowe panele aluminiowe są montowane na zewnątrz. Do wyposażenia wewnętrznego jest używana drewniana podszewka i Wodoodporna płyta gipsowo-kartonowa. Membrana zmiękczona jest niezawodną powłoką na dachu.

Cena budynku składa się z kilku komponentów-kosztu produkcji, dostawy i instalacji. Na stronie internetowej firmy "Modulex" można zamówić obliczenie kosztu takiej budowy w rozmiarze, który jest korzystniejszy dla Ciebie. W proponowanej formie Wypełnij wszystkie pola zgodnie z zaleceniami producenta. Pomoże to kierownikowi firmy przeprowadzać wstępne obliczenia.

Oddzwoni z powrotem w ciągu 2 godzin, aby je zgłosić. Podczas bezpłatnych konsultacji telefonicznych kompetentny specjalista może zaoferować nieoczekiwane i bardzo funkcjonalne rozwiązania planistyczne. Jeśli jesteś zadowolony z ceny, możesz nauczyć się kolejności płatności i warunków realizacji zamówienia. Jego konstrukcja nie zajmie więcej niż 5 minut.

Поделиться статьей