Budowa budynków modułowych w Pawlograd

Budowa biurowca, dom, centrum handlowe, hala produkcyjna od podstaw drogie i długoterminowe procesu. Alternatywą dla drogich materiałów jest budowa modułów o różnych rozmiarach. Budynki blokowe zapewniają dobre warunki do życia i pracy z minimalnym czasem i kosztami finansowymi. Firma Modulex oferuje domy modułowe w Pawlograd. Zgodnie z funkcjonalnością budowy bloków kontenerów nie są gorsze budynki kapitałowe. Konstrukcje modułowe docierają do miejsca instalacji w pełnej formie. Ściany zewnętrzne, podłogi, sufit są izolowane i szyte z metalowym profilem. Moduły są wyposażone w drzwi, drabiny, okna, pod warunkiem niezbędnej komunikacji inżynieryjnej, wykończenie.

Stroitelstvo-Modulnyx-Zdanij-V-pavlograde

W firmie Modulex zaprojektować, wyprodukować kontener blokowy, dostarczyć na właściwe miejsce i zamontować. Prace instalacyjne obejmują Łączenie bloków, uszczelnianie szwów, montaż dachu. Kosztem własnej produkcji i transportu specjalnego dla dostawy ceny na modułowych budynkach w Pawlograd najbardziej korzystne na Ukrainie. Fragmenty przyszłego budynku są transportowane bez specjalnych zezwoleń i eskorty. Przyczepa może pomieścić 120 metrów kwadratowych bloków w rozmontowanej formie. W tej chwili modułowy dom pod klucz-najbardziej przystępne mieszkania, magazyn, Biuro, garaż.

Zastosowanie jednostek modułowych

Stabilne ramy profili stalowych są odporne na wstrząsy sejsmiczne, odporne na wiatr, obciążenia śniegiem. Firma zapewnia 25 lat gwarancji na ramę zbudowaną przez technologię Modulex. W produkcji stosowane są Materiały ognioodporne, odporne na korozję. Hermetyczny blok-pojemniki są izolowane w zależności od ich przeznaczenia. Modułowy budynek składa się z kilku bloków 6,2 x 2,5 m, które są zamontowane jeden nad drugim lub połączone ściany do ściany.

Z bloków wyprostowanych:

Budynkach mieszkalnych.

Na koszt różnych materiałów wykończeniowych komfortowa przestrzeń wewnętrzna dla prywatnego domu, Hotel, Hostel, kompleks turystyczny jest tworzony. Domy modułowe w Pawlograd są montowane z bloków, w tym pokoje, łazienka, kuchnia. Moduły są wyposażone w energooszczędne podwójne szyby, płyty warstwowe zapewniają dobrą izolację cieplną i akustyczną.

Budynki biurowe i administracyjne

Pełny pakiet Office jest szybko zainstalowany w dowolnym miejscu Pawlograd lub obiektu zdalnego od miasta. Planowanie odbywa się na życzenie klienta, obejmuje biura kierownika, pracowników, negocjacji, jednostek sanitarnych. Aby kupić modułowy dom na Ukrainie stało się jeszcze łatwiejsze z Modulex.

Przedsiębiorstwa cateringowe

Dzięki różnym opcjom montażu i wykończenia można zbudować kawiarnię, bar z ciekawym układem.

Magazyny

Istnieje możliwość zorganizowania pomieszczeń z regałami, wzmocnione podłogi, specjalne warunki przechowywania.

Budynki sanitarne

Z modułów są wzniesione wanny, sauny do użytku indywidualnego i handlowego, kabiny dla strażników, budowniczych.

Zaplecze techniczne

https://modulex-eu.pl/wp-admin/profile.php
Moduły są wykorzystywane do budowy stacji pomp, dyspozytorów, podstacji elektrycznych, garaży.

Gniazdek

Kontenery blokowe nadają się do straganów, pawilonów handlowych, Atelier, warsztatów.

Dzieci i placówki medyczne

Struktury modułowe rozwiążą problem niedoboru przedszkoli i przychodni, pomagają zaoszczędzić na rozwoju infrastruktury powiatu.

Koszt domu z kontenerów w Pawlograd zależy od ilości i powierzchni modułów, materiałów wykończeniowych, złożoności komunikacji.

Zalety zamawiania prefabrykowanych budynków w firmie Modulex

Moduły są produkowane w warunkach fabrycznych, dostarczane do Pawlograd i każdego miasta na Ukrainie. Gotowy budynek wytrzymuje montaż i demontaż, elementy są połączone za pomocą sworzni, spawane metody, są przetwarzane przez piankę montażową. Jednostkę mieszkalną lub techniczną można łatwo rozszerzyć o dodatkową sekcję w dowolnym momencie. Przemieszczenie budynków można zmienić więcej niż jeden raz.

Marzysz o swoim własnym domu modułowym w Pawlograd lub chcesz zorganizować biznes? Zamówienie budynku z bloków pod klucz-kontenerów. Produkcja bloków trwa 10-14 dni. Konstrukcja jest montowana od 2 godzin do 2 dni.

W domach by Technology Modulex:

  • Materiały o niskim współczynniku strat ciepła, energooszczędne Systemy inżynieryjne są stosowane w produkcji;
  • Niezawodne podłączenie paneli;
  • Możliwe są różne warianty kombinacji modułów, rozmieszczenie tarasów, balkonów, drzwi przesuwnych, Instalacja dodatkowego wyposażenia.

Domy modułowe z bloków kontenerowych w Pawlograd są wznoszone o każdej porze roku. Firma utworzy projekt, dostosuje budynek do Twoich potrzeb.

Поделиться статьей