Budowa budynków modułowych w Chmielnickiego

Innowacyjny sposób budowy budynków, na co dzień zyskuje coraz większą popularność na Ukrainie jest modułowa konstrukcja. W krajach Europy, USA i Japonii Ta gałąź gospodarki jest bardzo rozwinięta, a konstrukcje na bazie kontenerów są wszędzie używane. W dużych miastach Ukrainy mobilnych domów modułowych i budynków (Chmielnickiego, Charków, Kijów, Lwów, Dniepropietrowsk, Odessa) zaczęły pojawiać się stosunkowo niedawno, ale natychmiast wzbudził duże zainteresowanie w społeczeństwie i biznesu.

Stroitelstvo-Modulnyx-Zdanij-V-Xmelnickom

O zaletach domów modułowych w Chmielnickiego i innych miastach ukraińskich

Wydajności produkcji.

Istota modułowej konstrukcji składa się z pełnoprawnego montażu gotowej konstrukcji w warunkach producenta i jego późniejszej instalacji na miejscu klienta. Innymi słowy, Klient nabywa ukończony obiekt (często z całą wewnętrzną infrastrukturą i okuciami meblowymi).

Termin produkcji konstrukcji modułowej dla indywidualnego zamówienia zależy od wielkości i przyszłego celu funkcjonalnego obiektu. Ale z długim procesem tradycyjnych budynków budowlanych są po prostu nieporównywalne. Wydajność jest jedną z głównych zalet.

Mobilności i adaptacji do wszelkich warunków.

Oprócz "prefabrykowanych", konstrukcja oparta na kontenerach jest jak najbardziej mobilna. W razie potrzeby mogą być zdemontowane, transportowane, zmontowane i zainstalowane w odpowiednim miejscu. W takim przypadku krajobraz może mieć najbardziej szczególne cechy. Wyspecjalizowane firmy już nauczyły się przeprowadzać instalację nawet w górzystym terenie, gdy warunki przestrzenne są bardzo ograniczone i "cicho" mówiąc, niewygodne.

wygląd zewnętrzny i wewnętrzny.

Nie można ignorować oryginalnego wzoru. Nowoczesne domy modułowe są ergonomiczne struktury, wygląd i wewnętrzne wypełnienie, które mogą mieć swoje futurystyczne cechy. Wydaje się, że nie ma nigdzie być projektantem fantazji, ale jest jasne, nieporozumieniem. Producenci są odpychane przez życzenia klienta. Na przykład, w budynkach tego typu nie jest rzadkością, aby stać się ogromne okna panoramiczne.

Domy z kontenerów w Chmielnickiego mogą mieć różne kondygnacje, struktury i wnętrze układu, są one kompaktowe i wygodne. Mogą być eksploatowane jako stałe mieszkania, obiekty handlowe, czas-stół, dom domy, instytucje medyczne, itp.

Trwałość, trwałość i bezpieczeństwo środowiskowe.

Podstawą niemal każdego budynku pojemnika jest metalowa rama, koniecznie poddana działaniu substancji odpornych na korozję. Jednak w obecnych warunkach producenci coraz częściej stosują materiały środowiskowe (elementy okładzinowe, zewnętrzne detale architektoniczne), bezpieczne dla środowiska. Wszystkie z nich są trwałe, niezawodne i bez żadnych problemów znosić skutki agresywnych warunków pogodowych.

Długowieczność modułowy dom nie jest gorszy od tradycyjnego domu, a nawet przekracza.

Ceny domów modułowych w Chmielnickiego i innych dużych miastach ukraińskich

Pomimo nowości konstrukcji modułowych dla ukraińskiego rynku budowlanego, ceny od nowoczesnych firm-producentów słusznie można nazwać lojalny.

Wartości poszczególnych wartości zależą od kierunku działania i wielkości, warunków instalacji (oddalenie, konieczność komunikacji inżynieryjnej, rozmieszczenie infrastruktury zewnętrznej) oraz opcjonalnego projektu. Koszt rozpoczyna się od 5800 UAH. Na 1 sq. m. Miernik.

Поделиться статьей