Budowa budynków modułowych w Żytomierzu

Technologia modułowej konstrukcji pozwala na stworzenie całkowicie gotowych do użytku domów mieszkalnych, budynków administracyjnych, obiektów komercyjnych z minimalizacją wydatków finansowych i czasowych. Ekonomiczny w budownictwie i tanio w pracy domy modułowe na Ukrainie nie są gorsze w niezawodności budynków kapitałowych w Żytomierzu, są porównywalne w zaciszu zamieszkałych i możliwości modernizacji.

Stroitelstvo-Modulnyx-Zdanij-V-zhitomire

Nie kapitał, ale niezawodny

W budowie modułowej używane są kontenery bloków o gotowości fabryki i wzory z elementów prefabrykowanych. W tym ostatnim przypadku bloki są tworzone na podstawie metalowej ramy, płyty warstwowe z powłoką. Jako surowiec dla ramy nośnej wybrano gatunki ze stali węglowej lub stopów niskiego stopnia. Sztywność konstrukcji ogólnej jest zapewniona przez połączenie gwintowe obu RAM i modułów. System połączeń pozwala mówić o wysokiej mobilności budynków, a trwałość szkieletu wskazuje na możliwość dużej ilości montażu/demontażu konstrukcji bez obniżenia właściwości eksploatacyjnych.

Izolacja termiczna i komunikacja

Aby zapewnić właściwości ochrony termicznej w panelach częściej używane są izolacje z wełny mineralnej. Grubość warstwy izolacyjnej można wybrać indywidualnie.

Pełna gotowość budynków do działania jest zasadna. Dom kontenerów, zbudowany w Żytomierzu, jest dzierżawiony z pełnego zestawu elementów wsparcia życia. Chodzi nie tylko o drzwi i okna, ale także o urządzenia hydrauliczne i elektryczne, systemy grzewcze, zaopatrzenie w wodę, oświetlenie i klimatyzację.

Konstrukcja i funkcje

Technologia zapewnia możliwość budowy domów w jednym lub trzech kondygnacjach, tworzących pomieszczenia o dowolnej powierzchni i konfiguracji. Budynki mieszkalne mogą być uzupełnione o elementy architektoniczne, takie jak taras lub balkon. Duża zmienność wykorzystania materiałów wykończeniowych daje możliwość dekoracji domu w dowolnym stylu chcesz i przekształcić go w rodzaju arcydzieło.

Jakie są korzyści z domów modułowych w Żytomierzu

Ekonomiczność, mobilność, duża szybkość budowy. Praktyczne budynki są znacznie tańsze niż kapitał, mogą być szybko zdemontowane i zebrane na innej stronie, czas instalacji modułu nie przekracza 2 godzin. Budynki są wznoszone o każdej porze roku, są trwałe i bardzo wiarygodne, a konstrukcja pozwala na wykonanie struktury piękne i przedstawiające.

Dostawy

Dodatkowa premia modułowa budowa w minimalnych kosztach transportu dla dostaw bloków. W zdemontowanej formie nie zajmują dużo miejsca, i to wystarczy jeden samochód ciężarowy do transportu mobilnych powierzchni budowlanych do 120 m2.

Funkcje

Budowa modułowych budynków jest nie tylko okazją do uzyskania nowoczesnych tanich domów mieszkalnych w Żytomierzu, ale także takie udogodnienia jak szkoły i przedszkola, biura i apteki, centra handlowe i Stacje serwisowe.

Przy budowie niskich budynków jest bardziej korzystne i praktyczne w użyciu modularnej technologii, niż przestarzałe sposoby budowania kapitału.

Поделиться статьей