Dekoracje wnętrz budynków modułowych

Kanadyjska Technologia budowy domów z wykorzystaniem izolacji cieplnej SIP-panele jest coraz bardziej rozpowszechnione. Najważniejszą zaletą takich budynków jest brak najmniejszego skurczu. W związku z tym, jest możliwe, aby przejść do wnętrza wykończenia bezpośrednio po zakończeniu budowy.

Prace przygotowawcze

Przed rozpoczęciem dekorowania domów kanadyjskich (wewnętrzny), należy wziąć pod uwagę, że ściany, podłogi, i powierzchni sufitu jest idealnie płaska. W związku z tym, nie muszą być wyrównać na własne za pomocą tynku. W rezultacie, czas spędzony na ukończeniu domu jest znacznie zmniejszona.

Dekoracje wnętrz budynków modułowych

Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić przed rozpoczęciem wykańczania-do łączenia, za pomocą siatki malarskiej. Po tym, stawy są starannie szlifowane i polerowane. W łazience stawów konieczne jest, aby uzupełnić uszczelniacz lub German-złom. Ten uszczelniacz nie zamrażać całkowicie, pozostaje elastyczny. W związku z tym pęknięcia nie pojawiają się w czasie. Panele podłogowe powinny być całkowicie rozmazane. Zapewnia to bezpieczeństwo w przypadku instalacji wodno-kanalizacyjnych, urządzeń gospodarstwa domowego. Ogólnie, wybór rodzaju materiału wykończeniowego dla budynków z paneli przesączania zależy od wymagań i życzeń właścicieli. Dzięki bogactwu materiałów budowlanych można realizować niemal każdy projekt. Ruchomy budynek w tym przypadku staną się przytulne i wygodne do życia.

Wykończenie ścian

Najprostszym sposobem jest malowanie ścian. Wystarczy, że kupujący wybierze farbę nadającą się do tekstury i koloru. W przypadku kompetentnego wyboru Wnętrze salonu lub sypialni będzie wyglądało w nowy sposób. Kolejna popularna opcja-wykończeniowe tapety. Kosztem szerokiego asortymentu znaleźć odpowiedni materiał, który odpowiada gustom, a także preferencje kupującego nie jest trudne.

Wykończenie płyt gipsowo-kartonowych

Płyt gipsowo-kartonowych do dekoracji wnętrz kupujący wybrać dość często. Wynika to z wielu pozytywnych cech materiału:

  • Szeroka gama rozwiązań konstrukcyjnych;
  • Szybkość instalacji dowolnej złożoności;
  • Atrakcyjne ceny.

Dla dostarczenia łazienki, kuchnia zaleca się stosować specjalne wodoodporne płyty gipsowo-kartonowej.

Dekoracja wnętrz z dekoracyjnym kamieniem

Wykończenie kamienia odnosi się do najdroższych i złożonych metod. W takim przypadku można eksperymentować. Rodzaj pomieszczeń, dla których Kamień dekoracyjny jest używany, może zachwycać nawet najbardziej wykwintne klientów.

Dekorowanie dom modułowy z dekoracyjnym kamieniem

Wykończenie podłóg

Materiał używany do wykańczania podłóg może być różny. W większości przypadków prefabrykowane budynki modułowe są ułożone przy użyciu następujących materiałów:

  • Laminat
  • Linoleum
  • Rady genitaliów;
  • Wykładziny podłogowe.

Jeśli dom jest dwupiętrowy, zaleca się stosowanie materiałów izolacyjnych (na przykład podłoża korkowego), gdy podłoga jest używana. Dodatkowo, w celu zwiększenia jakości izolacji akustycznej należy położyć dodatkowy materiał.

Wykończenie sufitu domu

Z reguły płyty gipsowo-kartonowe służą do wykańczania sufitów. W niektórych przypadkach powierzchnia jest po prostu shpaklyuut, a następnie farby. Dekoracja wnętrz domów kanadyjskich z paneli wyciek nie wymaga użycia specjalnych materiałów. Taka praca jest bardzo prosta.

 

Поделиться статьей