Zalety budynków mieszkalnych z kontenerów blokowych

Budynki mieszkalne z bloków kontenerów stają się coraz bardziej popularne jako najbardziej dochodowa i szybka opcja budowy. Na swojej stronie można łatwo wznieść ruchome domy modułowe mieszkalnych własnego planowania bez większego kłopotu w ciągu zaledwie kilku dni.

Zalety domów z kontenerów blokowych

Z pomocą tej technologii można zbudować przytulny dom wakacyjny. Najważniejszą zaletą takiego mieszkania jest jego mobilność. Wygodne wózki do domków letniskowych mogą być transportowane w innym miejscu lub sprzedawane w dowolnym czasie.

Przyczepy kempingowe dla domków letniskowych

Zalety budowy takich mieszkań można dodać w następujący sposób:

• Nie ma potrzeby projektowania dużej liczby dokumentów, jak w budownictwie kapitałowym;
• Szybkich warunków erekcji;
• Przystępne ceny za zakwaterowanie;
• Różne warianty wewnątrz i na zewnątrz dostarczyć założenia;
• Możliwość przebudowy mieszkań;
• Łatwy demontaż i transport.

Komfortowy budynek mieszkalny z bloku kontenerów jest wyposażony we wszystkie niezbędne dla komunikacji mieszkaniowej, w tym centralne zaopatrzenie w wodę, kanalizację i elektryczność.

Do budowy takich budowli nie wymaga się układania kosztownych fundamentów, moduł blokowy może być zamontowany na płytach żelbetowych lub na platformie, ułożonej z cegły.

Wady obudowy modułowej

Pomimo wszystkich zalet budynków modułowych, taka obudowa jest uważana za tymczasową. Na pobyt stały, większość wybiera domy kapitałowe z istotną podstawą i cieplejsze ściany.

Możesz zamówić usługę budowlaną z bloku kontenerów pod klucz w firmie Modulex. Dostawa gotowych modułów jest dokonywana przez własną organizację transportową. Wysokiej jakości usługi oferują przystępne ceny.

Поделиться статьей