Dlaczego Modulex?Ponieważ współpracując z nami, otrzymujesz rozwiązanie swojego problemu – mobilne, niezawodne, wygodne i w całości odpowiednie Twoim wymaganiom, biurщ dla biznesu lub wygodne oraz przytulne mieszkanie.

Modułowe budynki MODULEX są tak komfortowe, jak budowa kapitału pod względem wygody i komfortu.

Ponadto otrzymujesz 5 żelaznych gwarancji od firmy MODULEX

MODULEX gwarantuje nienaganną jakość

  • W ciągu 13 lat pracy w branży budowlanej zbudowaliśmy ponad 15 000 m2 prefabrykowanych budynków dla różnych celów, a jest ich ponad 600.
  • Firma MODULEX posiada wszystkie niezbędne aprobaty, pozwolenia, licencje.
  • Firma wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001.
  • Ponad 10 osób będzie pracować nad twoim obiektem: projektanci, budowniczowie, każdy z których posiada przynajmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe.

Zapewnienie, że Twój budynek spełnia Twoje oczekiwania

Pomimo faktu, że nasza produkcja znajduje się na Ukrainie, możemy zaprojektować budynek, biorąc pod uwagę wszystkie niuanse Twojej pracy lub działania, w przeciwieństwie do konkurentów, którzy otrzymują gotowe moduły. Będziemy komunikować się z Tobą tak często, jak będzie to konieczne, aby zidentyfikować wszystkie Twoje potrzeby.

Wynik: otrzymujesz budynek w pełni dostosowany do twoich działań.

Gwarancja szybkiego wyniku

Termin produkcji budynków MODULEX – 30-40 dni. Instalacja jednego modułu trwa nie dłużej niż dwie godziny.

Gwarantowana trwałość i niezawodność

Mocne połączenia śrubowe, cechy łączące panele z ramą – moduł ma mocną i niezawodną konstrukcję, która będzie służyć Ci od 20 lat i więcej. I to pomimo faktu, że możesz złożyć i rozebrać swój budynek ponad 5 razy bez jakichkolwiek szkód.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz i uzyskaj porady ekspertów.