Technologia MODULEX

Modułowa, kontenerowa technologia budowy

Czy często się przeprowadzasz i chciałbyś, żeby twój dom przeniósł się razem z tobą? Potrzebujesz szybko rozwiązać problem z mieszkaniem? Czy komfort i długowieczność są dla Ciebie ważne?

Oferujemy Państwu budowę prefabrykowanych budynków i domów w technologii MODULEX

MODULEX to modułowa technologia budowlana, pozwalająca budować ciepłe, w całości gotowe do eksploatacji budynki modułowe, które pod względem funkcjonalności i komfortu nie ustępują budynkom kapitałowym. Dowiedz się więcej o modułowo-kontenerowej technologii.

Główną różnicą tej technologii od innych szybkich technologii budowlanych jest to, że budynki MODULEX są mobilne. Montaż i demontaż budynku MODULEX jest tak prosty jak zabawkowy domek od projektanta Lego. Trwała rama szkieletowa jest przeznaczona do wielokrotnych cykli demontaż-montaż. Dlatego możesz demontować, zbierać i transportować modułowy dom z miejsca na miejsce tyle razy, ile chcesz, bez utraty jego właściwości.

Drugą różnicą jest wysoka szybkość budowy. Montaż jednego modułu zajmuje nie więcej niż 2 godziny. Ta przewaga jest jedną z najważniejszych dla biznesu.

Prefabrykowane budynki kontenerowe MODULEX: dlaczego są opłacalne?

 • Twój mobilny dom jest prosty i szybki. Aby zbudować budynek MODULEX, nie jest potrzebne specjalne szkolenie. Można to zrobić samodzielnie.
 • Podczas eksploatacji budynku oszczędzasz na ogrzewaniu. Moduł jest całkowicie uszczelniony i izolowany. Grubość izolacji w budynku MODULEX może się różnić, w zależności od miejsca przeznaczenia, od 50 do 100 mm. Dowiedz się więcej o projektowaniu konstrukcji kontenera.
 • Twój dom jest długowieczny i odporny na wstrząsy sejsmiczne. Budynek, zbudowany w technologii MODULEX, przeznaczony jest do eksploatacji w ciągu 50 lat. Gwarancja na szkielet.

Ekologia i technologia szybkiego budowania domów z bloków

Jeśli zależy Ci na środowisku i nie chcesz naruszać piękna krajobrazu na działce budowlanej, powinieneś zapoznać się z nowymi technologiami do szybkiej budowy budynków.

Technologia budowy prefabrykowanych budynków modułowych jest uważana za przyjazną dla środowiska, to znaczy zapewnia minimalną ingerencję w środowisko ekologiczne. Budowa domu odbywa się głównie w fabrycznych warunkach, bez przestojów i nie zależy od nieprzewidywalności pogody. A sam proces budowy w ogóle nie przeszkodzi twoim sąsiadom. Ponieważ podczas ostatecznej instalacji bloków kontenerowych poziom hałasu budowlanego jest o 80% niższy!

Zmniejsza się również procent zanieczyszczenia powietrza (ilość wytwarzanego pyłu i brudu), a ilość odpadów budowlanych jest również znacznie mniejsza.

Czy nowoczesne budownictwo to przemysł szerokiej konsumpcji?

Budynki kontenerowe są najbardziej popularne w środowisku biznesowym. Tworzą praktyczne i komfortowe pomieszczenia do:

 • Biur
 • Aptek
 • Warsztatów samochodowych
 • Salonów samochodowych
 • Myjni samochodowych
 • Kawiarni
 • Centrów handlowych i dr.

Istnieje możliwość szybkiego wznoszenia budynków dla placówek medycznych, przedszkoli i szkół z kontenerów blokowych zgodnie z wszelkimi wymogami sanitarno-epidemiologicznymi. Mogą to być budynki tworzone zarówno zgodnie ze standardowym projektem, jak i według indywidualnego projektu.

Nowoczesne technologie budowy modułowych budynków mieszkalnych umożliwiają przekształcenie modułowych budynków w arcydzieła architektury. Ponieważ na zewnątrz i wewnątrz domu można użyć dowolnych materiałów, zaprojektować w pożądanym stylu, wybrać odpowiednie elementy wystroju wnętrz. Tutaj możesz pokazać wyobraźnię nawet w architekturze!

Budowa kontenerów: czy taki dom może być piękny?

Technologia budowy domu z kontenerów nakłada rygorystyczne wymagania dotyczące tworzenia jednostek modułowych. Na przykład, istnieje standardowa wielkość pojedynczego modułu, metalowa rama w podstawie jest obowiązkowa, a ściany zewnętrzne są wykonane jako płyty warstwowe. Ale te wymagania nie ograniczają wyobraźni klienta w odniesieniu do układu, wyglądu zewnętrznego i wnętrza własnego domu.

Budynek może być niezwykle piękny: na kilku piętrach, z balkonem i tarasem, dużymi oknami i drzwiami przesuwnymi, a na zewnątrz – ozdobiony kamieniem naturalnym lub tynkowany i malowany.

Stworzenie takiego domu jest możliwe w bardzo krótkim czasie, ponieważ nasza firma wykonuje modułową budowę kontenerów „pod klucz”.

Masz pytania?
Chcesz zamówić budowę domu lub lokalu firmy korzystającej z technologii MODULEX?
Skontaktuj się z nami już teraz i uzyskaj porady ekspertów.


 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок, середнє: 0 з 5)