Co to jest modularna technologia kontenerowa MODULEX?

 

MODULEX – budowa budynków typu kontenerowego.

Modułowa technologia budowy pozwala szybko zbudować ciepły, mobilny, w pełni gotowy do eksploatacji budynek, który pod względem funkcjonalności i poziomu komfortu nie ustępuje budynkom kapitałowym.

W razie potrzeby modułowy budynek można szybko rozebrać, przetransportować w nowe miejsce i zmontować w tej samej formie, ile razy to zostanie pożądane, bez utraty eksploatacyjnych jakości. Właściwe taką możliwość daje technologia budowy modułowych budynków. Służy taka budowa w ciągu co najmniej 25 lat.
Dzięki czemu zapewnia się taka długowieczność?
Cała sprawa polega na technologii produkcji kontenera.

Do produkcji kontenera używa się:

  • Trwała metalowa rama;
  • Metalowy arkusz profilu (wykończenie ściany zewnętrznej);
  • Niezawodne i szczelne połączenia paneli (blokada);
  • Przemyślane i niezawodne łączenie paneli z ramą;
  • Mocne połączenia śrubowe.
Модульные дома, мобильные дома из контейнеров Модульные дома, мобильные дома из контейнеров Модульные дома, мобильные дома из контейнеров Модульные дома, мобильные дома из контейнеров

Główną różnicą między MODULEX a innymi technologiami do budowy prefabrykowanych budynków jest mobilność.

Oraz kilka innych zalet modułowej technologii budowy domów:

  • Czas produkcji 20 dni. Montaż – od dwóch godzin. Do instalacji nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu i specjalnych urządzeń. Wystarczy jedenego dźwigu i dwóch robotników.
  • Pełna fabryczna dostępność modułów. Po prostu zainstaluj kontenerowy blok na fundamencie i połącz komunikację zewnętrzną. Technologia produkcji kontenera pozwala na tworzenie modułów, które są całkowicie wykończone wszystkimi dekoracjami wnętrz.
  • Wykorzystanie odciążonego fundamentu.
  • Transport do 8 kontenerów jedną ciężarówką.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz i uzyskaj porady ekspertów.
Modułowa budowa kontenerów za pomocą technologii Modulex?
Modułowa technologia pojemników pozwala na wznoszenie budynków w bardzo krótkim czasie. Jednocześnie budynki nie ustępują pod względem komfortu i funkcjonalności budynkom kapitałowym. ALE! Takie budynki mają główną zaletę – mobilność! Możesz montować oraz rozbierać taki budynek nawet 10 razy. Możliwe jest również transportowanie modułów w niezmontowanej formie za pomocą dowolnego transportu.


Jedną z modularnych opcji konstrukcyjnych są również modułowe pomieszczenia gospodarcze. Wszystkie budynki budowane są w sprężone linie i można je montować /demontować do 10 razy.

Obsługa do 20 lat i gwarancja na tuszę
Obsługa 20 lat i gwarancja na szkielet

Technologia Modulex pozwala wznosić zadania, które przesłużą 20 lat lub dłużej. Otrzymujesz także gwarancję na szkielet od naszej firmy.

Wielokrotnego użytku
Wielokrotny użytek

Zebrać dom i przenieść go na ciężarówce? Co może być łatwiejsze. Maksymalnie 8 jednostek kontenerowych może zmieścić się na jednej maszynie, która odpowiada 100 m2 powierzchni mieszkalnej.

Gotowe do użycia budynki pod klucz
Gotowe do użycia budynki „pod klucz”

Pomieszczenia z modułów są stuprocentowo gotowe do działania: z dekoracją wnętrz, ogrzewaniem, kanalizacją, okablowaniem elektrycznym, a także możliwością uzupełnienia pomieszczeń o dowolne inne elementy.

Instalacja w ciągu 2 godzin bez skomplikowanego wyposażenia
Instalacja w ciągu 2 godzin bez złożonego wyposażenia

Dzięki naszemu nadzorowi instalacji, montaż modułu zajmuje 2 godziny. Podczas instalacji ze szczegółowymi instrukcjami, może to zająć nie więcej niż dzień roboczy. Potrzebujesz tylko dźwigu.

Zima-ciepło
Jest ciepło w zimie

Moduły są przeznaczone do całorocznego użytkowania. Moduł jest izolowany i uszczelniony. W zimie będzie ciepło.

Nie gorsze od struktury kapitału
Nie ustępuje kapitalnej budowie

Otrzymujesz zadania, które nie są gorsze od kapitału pod względem komfortu i funkcjonalności.